Jump to content

Djunta do 4k


gruja

Recommended Posts

hvala drugari!

 

slikacu ga jos,prvi utisci su ono wau,ali nakon 101,128,juga i punta,lako je oduseviti se:)Vodio sam ga kod tri majstora (tri glave su pametnije od jedne) i svi su mi maltene rekli isto,tako da sam sa te strane stvarno miran,i auto je kljuc u ruke kao sto mi je i receno.Naravno,svi su mi rekli da ako mi ode dizna,turbina i zamajac da cu plakati,ali to je ista prica kod svakog dizelasa.Auto je kao sto sam rekao 1.8tdci,ima 115ks i jebote ne mogu da se naviknem koliko je jak:)Stisnuo sam ga jednom,i verovatno necu vise zeleti posto sam isao 190 i pustio sam gas jer je mogao jos,usro sam se:)

Estetski je i spolja i iznutra i pod haubom u savrsenom stanju.Napunio sam ga odmah,odvozao 100km,i potrosio sam 7 litara,ali kao sto rekoh,malo sam ga stiskao u nekim situacijama:)Eto.Toliko za pocetak.

  • Upvote (+1) 2

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Opušteno, treba i neko vreme da se navikneš na to kako auto šljaka, pa će i potrošnja još malo da opadne u međuvremenu.

 

Kul je Jazz, nisam odusevljen ko Gruja, nemam ni toliko konja, al' malo trosi :P

Aj Grujo da te sluzi u sreci!

 

haha, bravo spu, samo napred. mada nemoj sad da se ulenjiš pa na posao da ne ideš bajsem! :)

Link to comment
Share on other sites

haha, bravo spu, samo napred. mada nemoj sad da se ulenjiš pa na posao da ne ideš bajsem! :)

 

Pravo da ti kazem malo mi dosadile rute ... al' idem i dalje bajsem, nema sta :)

 

spu, uvoz iz Italije dosta govori! :)

 

Predpostavljam da to znaci da sam se zajebao :)

Inace trip, danas odem ja na taj plac gde sam uzeo auto i izrentujem kako nije u redu sto mi je prsao podizac. Na sta su oni odreagovali: "Pa sta sad, sta hoces?" I ja rek'o eno tamo jos jedne Honde Jazz isto godiste, izvadim iz nje podizac zamenim u svom. I oni mi ladno daju lol

 

I zamenim ti ja sve to i ono radi, vratim ovaj pokvareni u drugu, objasnim sta ne valja (kontam da ce da poprave) i lik me ladno pita nesto u fazonu: "Decko gde radis ti, jel' bi radio ti za nas?" U fazonu dobar si sa srafcigerom

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Pravo da ti kazem malo mi dosadile rute ... al' idem i dalje bajsem, nema sta :)

 

Predpostavljam da to znaci da sam se zajebao :)

Inace trip, danas odem ja na taj plac gde sam uzeo auto i izrentujem kako nije u redu sto mi je prsao podizac. Na sta su oni odreagovali: "Pa sta sad, sta hoces?" I ja rek'o eno tamo jos jedne Honde Jazz isto godiste, izvadim iz nje podizac zamenim u svom. I oni mi ladno daju lol

 

I zamenim ti ja sve to i ono radi, vratim ovaj pokvareni u drugu, objasnim sta ne valja (kontam da ce da poprave) i lik me ladno pita nesto u fazonu: "Decko gde radis ti, jel' bi radio ti za nas?" U fazonu dobar si sa srafcigerom

 

Fora je da ti i na polovno vozilo imaš garanciju i ako ti to neko ne kaže onda te "vara" a ovi koji to potenciraju u svojim oglasima zapravo samo rade ono što "moraju". Zato je i bolje ako je kupovina sa placa, makar delimično, jer kao i ti "imaš gde da se vratiš" ako nešto ne fercera. Naravno u praksi je sve to komplikovanije i šta god, ali u teoriji bi ti mogao da kažeš - "ok, ne sviđa mi se auto vratite mi pare" i oni bi (u teoriji) trebalo da bez pitanja izvade 3850e i vrate ti pare, ako se to desi u onom probnom roku od 7 ili 15 dana. 

 

A podizač ako ne radi isto tako moraju da prihvate garanciju i zamene ti.

 

Naravno, ne znam kako je u praksi, ali sama činjenica da su ti dali da prčkaš po dva automobila i zameniš ide u prilog tome ali i u prilog tome koliko ih zabole za te automobile koje prodaju :)

Link to comment
Share on other sites

e da spu,nek te sluzi u zdravlju i veselju:)

 

@napaljenik

 

2600.Ortak taj kad ga je uzeo,uzeo ga je za sebe pre 6-7 meseci,platio ga je 2700,registrovao,odradio mali servis,sredio sve sitnice i sve ukupno ga izaslo oko 3200-3300.Tako da mislim da sam dobro prosao sa te strane:)Bukvalno je suzu pustio kada mi je dao kljuc u ruke jer ga je on jedno 3-4 meseca trazio,obilazio placeve i sve,kupio ga,sredio za sebe,ali je u medjuvremenu zavrsio sa jos jednim autom.Liku radio gajbu i ostao mu baja duzan neke pare,i posto ih nije imao,dao mu kola,i to isto fokusa,ali 2007. benzinca koji je presao 32.000 kilometara,lolara jebena.I on stavio oba u oglase,pa u fazonu,koji prvo ode:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kako nisi vise istrazivao ili se raspitao pre kupovanja sta i kako, ipak su to tvoje pare u pitanju, mada mozda i nisu

 

Ne skapirah foru za Italiju i dalje ... Jel' dobro ili lose sto je uvezen iz Italije?

Mislim moze da bude do jaja auto, a moze da bude i zesce sranje, odprilike kao i svaki drugi polovni automobil. Moje su pare, jebes pare :) Nikad ih necu imati dovoljno!

 

Ja ovaj isprobah, izdrnadah i izdzarah dobro pre nego sto sam dao moje cenjene pare uz dogovor o garanciji. Dobra stvar kod placa je sto ne mogu da pobegnu. Stvari kao sto su podizac prozora stvarno nisam proveravao niti znam kako ...

 

Inace Laki kad sam ih smarao za garanciju, tipovi sa placa su bili u fazonu "E brate ne znam ti ja sta ce da ti otkaze, mi ih samo uvezemo, cak ih ni ne proveravamo". Prvo sam mislio da me loze, i da se na glup nacin ogradjuju, al' izgleda da su stvarno u tom fazonu.

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Ne skapirah foru za Italiju i dalje ... Jel' dobro ili lose sto je uvezen iz Italije?

 

Inace Laki kad sam ih smarao za garanciju, tipovi sa placa su bili u fazonu "E brate ne znam ti ja sta ce da ti otkaze, mi ih samo uvezemo, cak ih ni ne proveravamo". Prvo sam mislio da me loze, i da se na glup nacin ogradjuju, al' izgleda da su stvarno u tom fazonu.

 

odgovorio si samom sebi :D

 

sigurno je da postoji neko ko bi detaljnije mogao da objasni kako to ide

 

ali vecina likova koji drze placeve uvoze iz italije, a koliko je meni jasno, to je neka 2+ ruka u tom lancu, pa cak i da oni sami probaju auto, bog sveti zna sta mu se desilo pre toga

 

po meni je Pera najbolje to uradio tako sto je trazio mesecima po oglasima i isprobavao svaki auto, od samih ljudi koji odavde ali naravno nemaju svi vremena, a ni volje, da se toliko cimaju

Link to comment
Share on other sites

Vazi pricha da su automobili iz Italije dosta razdrndaniji nego shto deluju na prvi pogled. Loshiji su putevi, vozi se nenormalnije i nema valjda servisnih knjizica ili ako ih ima onda se falsifikuju. I naravno, kilometraza se smanjuje kako bi se digla cena. Zato ljudi preferiraju uvoz iz Nemachke u odnosu na Italiju, al' kapiram da je sve to sad isti djavo i da je kupovina polovnog auta machka u dzaku.

.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...