Jump to content

Koju konfiguraciju uzeti?


Slađan

Recommended Posts

Dule, prodaj meni GTX 760, dajem 100 evra i prepečenicu, vudu se ionako ženi uskoro, ne treba mu grafička!

Edit, bacio sam pogled na emmi sajt, vidim da je AMD RADEON R9 270 POWERCOLOR TURBODUO 2GB, DVI/HDMI/AXR9 270 2GBD5-TDHE/OC ove nedelje na popustu za 130e (a i bez popusta je 140e, isti kurac) a po netu kažu da je fino jača od 750ti, je l' istina to? kapiram da mi je bolje da dam 10-20e više i uzmem u radnji, u slučaju da se desi nešto pa moram da cimam garanciju. Imam thermaltake napajanje od 700W tako da to nije ograničenje.

Edited by Doca

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Kad ste kod grafickih kartica, koja je realno ok buy kao ulog za future i g-sync monitore?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Intel Core i5-4460, 3.2GHz, Box, LGA 1150

Asus H81M-K

8GB DDR3 Kingston PC1600, KVR16N11/8

LC Power ATX Midi Tower 910B Pro, 420W 12cm fan

1TB Seagate SATA3, 64MB, 7200rpm, ST1000DM003

 

Koja graficka bi mogla da ide solidno uz ovo? I ako ima neshto bolje a za slicnu cenu udrite slobodno po konfiguraciji?

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Koja graficka bi mogla da ide solidno uz ovo? I ako ima neshto bolje a za slicnu cenu udrite slobodno po konfiguraciji?

Najskuplja :) Uvek zavisi od budzeta, ovo sto Vudu kaze je trenutno neka najrealnija varijanta, ali je i 970 super ako imas kesa, ili 950 ako nemas za 960. Sve u svemu trenutno Nvidia nastavlja da dominira na AMD-om po tom pitanju. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Trenutno imam GTX 560ti, ali vidim da lagano umire. Dal se isplati trositi pare na GTX 970 ili bi mi GTX 950 obavljao posao. Ono sto je bitno jeste da moze da gura narednih 3 god bar na medium neke od igara :)

Pitam posto na par mesta kazu da odnos cene i performansi 950 nije bas najbolji.

Jel je neko ima, pa da baci utiske ?

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Kartica bi bila super da nema retardiranu cenu kod nas trebala bi da kosta 160$ kod nas je 24000 ? Ovako ako hoces nesto sto radi ok uzmi r7 265 ili gtx 750ti (koja god je jeftinija sve jedno je).

r9 270x je isto tako super i bolji od obe karte, mozes sve komotno da igras ne na medium nego i na high ili na ultra neke igre u 1080p (imam nju).

Bilo koja ce ti obavljati posao. 

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...