Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

drugar ostavio nekom ortaku gajbu na vikend i ovaj seljak se napio i popio 20 god star viski koji je taj moj drug dobio od caleta za magisterij i cuvao za doktorat/svadbu/doomsday

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

do jaja prvi dan odmora...odem na usrani basket i onako nezagrejanog me neka volina od 200 kila pokupi pri skoku, pri doskoku napravim blagu torsiju i sjebem koleno...bio posle do ortopeda, pogledao snimke i pregledao me, kaze da je samo istegnuce ligamenata, valjda ce biti ok...btw, hrskavica kolena mi izgleda kao da imam 50 godina:(

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://avaxnews.net/sad/Eyes_Wide_Open_Exhibit_Highlights_Human_Cost_Of_War.html

 

Заборавили су да помену колико тачно има ципела, и ципелица :(, које су поменули у тексту.

  • Downvote (-1) 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

drugar ostavio nekom ortaku gajbu na vikend i ovaj seljak se napio i popio 20 god star viski koji je taj moj drug dobio od caleta za magisterij i cuvao za doktorat/svadbu/doomsday

 

Sta kaze,jel dobar? :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

do jaja prvi dan odmora...odem na usrani basket i onako nezagrejanog me neka volina od 200 kila pokupi pri skoku, pri doskoku napravim blagu torsiju i sjebem koleno...bio posle do ortopeda, pogledao snimke i pregledao me, kaze da je samo istegnuce ligamenata, valjda ce biti ok...btw, hrskavica kolena mi izgleda kao da imam 50 godina:(

 

daj meni sredi tako brzo da mi snimaju koleno....

da vidim na cemu sam!

doci cu i u drugovac ako treba! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...