Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

mrzite Dakija i Istoka jer su uspešni

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

http://publicshaming.tumblr.com/post/48547675807/the-definitive-people-who-thought-chechnya-was-the

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

малопре сам прочитао и смејао сам се :D

јебига брате, журио сам... страшно сам заузет!

а и боље је и онако, него ништа!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

danas otišao na posao posle nedelju dana, pa sam posle bio na ručku u hacijendi. očekivao sam neke granole i potaž od tikvica ali su služili nešto što oni nazivaju nekim brazilskim imenom (ne može na našem, naravno) a svodi se na to da na svakih 10 minuta dolaze sa drugim mesom (kobaje, pileće belo, pileći batak, jagnjetina, svinjski vrat... milion stvari). pogušismo se u hrani!

 

samo enterprajz priča.

  • Upvote (+1) 1

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

inače daki, ne hvališ se da si kupio elp pumpu kod sava centra. bio sam u pokretu pa nisam uspeo da uslikam ali verujte mi na reč!

 

Isto videh i ne stigoh da fotkam :))

 

Još ako se ne varam, logo je sada umesto "ELP" zapravo "DP" što stvari čini još smešnijim :))

Link to comment
Share on other sites

ako si uspeo da napišeš post o tome, nisi alergičan :D

 

doco, u brazilu se ubijaju od mesa, praktično samo to jedu, tako da nije trebalo da se iznenadiš što te u brazilskom restoranu nisu hranili potažima od vrganja

Link to comment
Share on other sites

i ja mislim da nije strogo brazilski al nebitno, kaže da su jeli brazilsko jelo

Primarno argentinski. Haciende, pampasi, gaucosi nemaju veze sa brazilom :D

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

danas otišao na posao posle nedelju dana, pa sam posle bio na ručku u hacijendi. očekivao sam neke granole i potaž od tikvica ali su služili nešto što oni nazivaju nekim brazilskim imenom (ne može na našem, naravno) a svodi se na to da na svakih 10 minuta dolaze sa drugim mesom (kobaje, pileće belo, pileći batak, jagnjetina, svinjski vrat... milion stvari). pogušismo se u hrani!

 

samo enterprajz priča.

rodizio ofc :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Plate generalno u drzavnoj upravi zavise od minulog rada, tako da sto je matoriji nacelno ima vecu platu, nema nikave veze s ucinkom :)

 

Inace je po meni zamena teza da je problem sto ovaj pajser ima 2 miliona dinara mesecnu platu, nije to problem, ako radi dobro treba da ima toliku platu. Veci je problem sto je njegovo preduzece u gubitku 35 milijardi dinara. To je 15% ukupnog budzetskog deficita Srbije u 2012.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...