Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

a jel ima pizza hut na uglu jurija gagarina i gandijeve? ili su i taj zatvorili

nisam obracao paznju... :D

to radi, ali oni imaju samo dostavu, zar ne?

inace slazem se da pice nisu nista posebno, mada nisu ni "najgore ikada", pogotovu ako se uzme ono tanko testo.

Link to comment
Share on other sites

Već dva dana samo pričate o nekim restoranima, jel ovo "pričajte" ili "preporučite najbolji restoran" ili možda "ko ima najveću pišu (platu) taj jede u najboljem restoranu" topic?

Nego, ja sam došao da Vas obradujem danas!

Prva dobra fantastična vest je to što je pre par dana krenula neverovatna akcija na www.dormeo.rs sajtu, koja će obradovati sve Dormeo fanove, a znam da vas ima dosta ovde, ha ha, vragolani stari!

Dakle, čuveni Dormeo Memosan anatomski jastuk može biti Vaš za samo 1390 dinara!!!

memosan-anatomic-popust61-home.jpg

Druga sjajna vest je to što će novi dizajn sajta www.top-shop.rs biti online najverovatnije sutra!

Edited by Mrzitelj
Link to comment
Share on other sites

inace slazem se da pice nisu nista posebno, mada nisu ni "najgore ikada", pogotovu ako se uzme ono tanko testo.

ja se nisam zezao kad sam rekao da nema lošije picerije, lošiju picu od njihove sam jeo samo po pekarama i uličnim trovačnicama. čudo je da su uspeli i onoliko dugo da opstanu, i želim im sve najgore što se jednom biznisu poželeti može.

Link to comment
Share on other sites

Druga sjajna vest je to što će novi dizajn sajta www.top-shop.rs biti online najverovatnije sutra!

OMG daj brzo da kliknem na link!

but srsly, ovo za 1.5k za jastuk deluje ok. Vrede li ti jastuci nesto (pitanje za ljude koji nisu iz futoga)? A pitanje za Crnog Isusa - Jel ima tu neke dostave i kako da porucim a da ti dobijes neki referral bonus?

Link to comment
Share on other sites

Siguran sam da će se neko od prezadovoljnih korisnika Dormeo jastuka javiti sa pozitivnim iskustvima!

Što se tiče "referral bonusa" lol, dovoljno je da poručiš preko neta, pa da mi iz internet sektora dobijemo pohvale i bonuse! Ovo važi za sve forumaše, nemojte poručivati putem telefona kao što su to ljudi radili u prošlom veku, ne budite krezubi - poručite putem interneta, jer internet je budućnost! [8D]

p.s. dostava je post express, za jedan jastuk je oko 300 din.

Link to comment
Share on other sites

Drugovi, igrom slucaja sam se preselio u dvosprstnu gajbu na Zlatnoj obali Ciriskog jezera, pritom ne moram da placam smestaj i hranu koji su mi klali tipa 1.5-2K jura mesecno. Je l' ja sanjam?

Ne al' se hvalis! :D Ovde je bolje sto posto!!

Link to comment
Share on other sites

Drugovi, igrom slucaja sam se preselio u dvosprstnu gajbu na Zlatnoj obali Ciriskog jezera, pritom ne moram da placam smestaj i hranu koji su mi klali tipa 1.5-2K jura mesecno. Je l' ja sanjam?

sad mozes deijem na ručak o/

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...