Jump to content

Komplet renoviranje gajbe


Recommended Posts

ИХИХИХИХИЈААААООООО

наздравље, клуб се увећава. ови кисели Ромеи у својим тридестима могу само да пукну од муке.

:tf:

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

gj Kalice :)

Tuš kabina je sasvim kul za klinca (ako sad baš nešto ne drami oko kupanja, al kapiram da je onda pakao i kada) i pravi je odmor posle cimanja sa kadicom. Drale pogađa poentu - kada je bitnija za tebe, ako imaš uslove za istu :)

Što se mašine za sudove tiče, to je pravo malo blago, iako iziskuje neki minimum discipline, a to je da ispereš sudove relativno brzo pod mlazom vode.

Međutim, meni ta disciplina važi i za nemanje mašine, jer 100000 puta olakšava pranje sudova.

Ako je, ko god da je uopšte pokrenuo topik, u fazonu momačkog života nek kupi neku najmanju, da ne mora da se cima uopšte, a da može da je pali relativno redovno posle par obroka i to je to.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jesam brate nazalost...

nisam je upalio ni jednom,perem rucno sve i to kada mi dodje nadahnuce za pranje,a dodje mi jednom u tipa 4 dana,a obizrom da ne prljam mnogo sudova,obizrom da sam sam,to je ok,nije sad nesto haos u kuhnji...

masina je nova,ona veca za gomilu setova,imam negde uputstvo i kutiju nekih Calgonit tabletica za nju ali jednostavno nemam naviku da je palim,tj. nikad i nisam :(ali sada kada sam video kako je ljudi blagosiljaju obecavam da cu ovu turu sto se skuplja oprati u njoj :)

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

mali bamp : )

jel zna neko neke dobavljace namestaja iz Ikee? Madjarska, Austrija, nebitno..

Treba mi jedan sto koji je ~100e, nasao sam po netu ljude koji mi traze oko 160e da ga doteraju, malo mi to besmisleno, ocekivao sam 20, max 30% provizije...

Obicno je bar oko 50% provizije, na jeftinije stvari i vise... jbg... Moja logika bi bila da u nekom momentu napravis spisak "malih stvari" koje ti jos trebaju, tipa za kuhinju, po kuci i sl, i onda se lepo spakujes u kola i odes tipa do Budimpeste ili Soluna u Ikeu, kupis i tako taj sto i sta ti jos treba. Da li se isplati zavisi od toga koliko oces stvari da kupis.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

jednostavnije je da posle svakog hasa brzinski očistiš posuđe od komadića hrane, i odma metneš u mašinu. posle par dana ti ostane samo da uključiš

do not.

it smells

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...