Jump to content

Komplet renoviranje gajbe


Recommended Posts

taj faj

:*

Ali dve veze duze od tvog braka jeste.

и ти мислиш да је то поређење у твоју корист?

Da bi se to desilo trebalo je da ima ribu pre zene.

dylmckayretupos.jpg

ja zivim sa kevom dosta dugo

pre neku godinu sam se smuvao sa sestrom od ortakinje koja je presla kod mene, izdrzao sam muski mesec dana. Prosto ne znas dal' je bolje da se ne slazu ili da su udruzene protiv tebe.

ZENE SU ZLO BRE LJUDI! ZLO

<3

ахахахаххаха..

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Pao prvi ajtem za buducu gajbu ^^ - http://www.tehnomanija.rs/kombinovani-frizider-sa-zamrzivacem/samsung-frizider-kombinovani-rl34hgih.html

stoji mi neotpakovan na caletovom poslu i stajace tako 3 meseca al nema veze, na akciji je jos danas, sa 64k na 50k snizenje. Po svemu sto sam citao po netu i gledao po radnjama , best buy je za te pare. No frost kompletan, a+ standard, led osvetljenje itd itd, ako neko planira da uzima uskoro frizider, nek iskoristi tu ponudu jos danas...

Link to comment
Share on other sites

Pa nije bas da nisu, ali ne znam sta si ti mislio koliko kosta iole kvalitetniji frizider, beko i gorenje su oko 40k za klasu losiji..

Za kuhinju uzimam frizider,sporet, kuhinjske blokove, sto i 4 stolice i za to sam rekao da mi treba oko 1500e. A i ovo mi je ok opcija da od svake plate do maja meseca uzimam po jedan komad namestaja ili tako nesto da bih manje novca mesecno trosio na izlaske i gluposti i da u startu vec imam nekoliko stvari kupljenih.

Link to comment
Share on other sites

+1

i vidi da li su ti potrebne baš četiri stolice.

srsly

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

pre ce biti 5 konzervi tunjevine umesto lososa jer u poslednje vreme samo to jedem posle treninga ;p

pa ne znam, videh da se ovi malo jeftiniji kombo paketi (trpezarijski sto + stolice) uglavnom prodaju sa 4 komada, sta znam, bice prostora u kuhinji jer je relativno prostrana, pa kao da ne zvrji sve prazno : )

A za masinu za sudove , pa ne znam, sta bih prao ako dnevno zaprljam 2 tanjira i vikendom jednu serpu i 3 tanjira : )

Link to comment
Share on other sites

mrzelo me da citam sve ALI ako nisi jos nista radio po pitanju kupatila a vidim da si naveo da ces da cupas kadu i da hoces tus kabinu, razmotri opciju da ides na foru bez skoljke vec da ti je sam pod hidro i termoizolovan (obicna pvc folija i stiropor), u nagibu. Kao sto se radi u odmaralistima. tu mozes isto fino da ustedis para. i obavezno radi hidro i zvucnu izolaciju ispod parketa.

arhitektonski savet :)

Edited by ImbaQQ
Link to comment
Share on other sites

ne treba ti masina za sudove, ne slusaj ivana, on je navikao na batlere

najbolje da ces da palis masinu za tanjir, viljusku i casu

када>туш кабина

nema on decu :tf:

kao neko ko je ceo zivot imao kadu, a godinu dana i tus kabinu, predlazem ti da samo ozidas taj deo koji ce ti biti za tusiranje. dakle ne tus kabina sa onim njenim podom i njenim zidovima/vratima, nego ozidani deo (zidic od 15cm) + zavesa (ili mozes vrata umesto zavese, ali ako nadjes neka gde nema 'dzepova', tj neka gde se sve lako cisti)

i stvarno, prekinite da predlazete da uradi samo pod pod nagibom. to se radi kad ne postoji izbor, dakle od muke, a ako moze bilo sta drugo, to sa podom ne dolazi u obzir

Edited by peja_

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...