Jump to content

Breaking Bad - последња сезона


Corey

Recommended Posts

U pravu si, nije zeleno više :) Ali je i poskupelo, 660din je šolja. 

 

Lepo je ispalo, nemam sad fotke, sve gotovo za oko sat vremena.

lol, kad sam pravio bilo je 450 tj. pre neka 3 meseca mozda, oko 500 sam ti rekao jer mi se ucinilo da sam pre jedno metar dana u prolazu video cenu od 550 rsd, tranzicija jbg, ulazimo u EU:P:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[:D]

 

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

yo dawg i heard you like spoiler alerts...

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Мислим да су већи изгледи били да епизода буде увод за акцијање до краја сезоне, него да одмах на почетку сезоне пусте керове. У том смислу је епизода била одлична. Пинкменова растројеност је сјајно одрађена, мали глуми за све паре! Ујдоманска конверзација о Стар Треку је прајслес. Онда Хенково усклађивање са новим истинама, нешто што не може у пет минута у две сцене, и тотално неочекивани дијалог на крају епизоде.

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 1

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Opet lagana epizoda, još uvek se zahuktavaju stvari. Vidi se da možemo uskoro da očekujemo eskalaciju na nekoliko polja, a onda biće sveopšteg belaja.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Јако ми се допада што су се вратили на стари темпо, прва половина ове сезоне је била сувише брза што је серију претворило у безумни акциони трилер. 

 

Узгред, имају неки специјали након сваке епизоде, типа:

Inside.Breaking.Bad.S05E09

The.Making.of.Breaking.Bad.S05E09

 

Inside.Breaking.Bad.S05E10

The.Making.of.Breaking.Bad.S05E10

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

[simpsons_comic_book_guy] The Mehiest BB episode EVER! [/simpsons_comic_book_guy]

 

Aj' bacimo neke teorije kako će se završiti.

 

Meni još od 8. epizode sve vuče na ideju da će Hank morati na svoju ruku da se preganja sa Waltom, da sam skuplja dokaze i slično. Bila bi mi ok varijanta da on u toj priči nabasa na Todovu i Lidijinu ekipu, i najebe, recimo, bude zadržan kao talac. Ili Waltova i/ili Hankova porodica završe kao taoci, kako Hank ne bi istraživao, a kako bi se Walt vratio da kuva. Ako je Hank talac, Walt je spremio mitraljez za obračun sa starom ekipom, vađenje Hanka, neku vrstu iskupljenja za sebe, i da uto pobije i uništi sve što bi ga lično moglo povezati sa starom organizacijom. Alternativno, Hank je slobodan, razrešen dužnosti, Marie i White-ovi su taoci, obojica se udružuju da sjebu staru Waltovu ekipu.

 

Bilo kako bilo, Walt na kraju može da pogine, Hank mu obećava da neće dirati lovu ni tužiti Skyler. Ako obojica prežive, Walt je u dilemi da li da ostavi u životu poslednji loose end - Hanka. Šta goda da uradi, biće, nekako moćno gledati da li će na kraju pobediti Walt ili Hajzenberg. 

 

Mada, opet, ovo moje je možda previše očigledno i očekivano, ko zna šta će još da zakuvaju...

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Krenulo je  [jupi]

 

Mislio sam da Walt više ne može da me iznenadi, ali kad je krenuo snimak ''priznanja'' još jednom sam morao da mu skinem kapu koliko je on lud jebote :D Što se Džesija tiče, ipak se na kraju izgleda razvija u tom prvacu da ih sukobe, što je bedak, al jebiga. Na trenutak sam pomislio da je kod kola Džesi na neki način shvatio da je ono ''žrtva plaća'' nameštaljka za ubistvo, ali posle se ispostavio još bolji scenario.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...