Jump to content

Breaking Bad - последња сезона


Corey

Recommended Posts

Колико ми је до јаја дикција Волтера када масно лаже своје у породици, умирао сам од смеха када је објашњавао зашто кућа смрди на бензин : )) мица, а толико се потрудио да све изгледа тако.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Komentar o ovoj epizodi i jedno zapažanje za budući razvoj

 

Walt je baš previše naivno lagao oko benzina, to mi se pomalo nije svidelo. Isto mi se nije svideo momenat sa zabunom oko ćelavog lika na trgu, nekako previše isforsirana zabuna, mada Džesi jeste bio preparanoičan i napet. Ostatak epizode sabio standarno. Inače, apsolutno sam ubeđen da će Junior da strada i to će biti najveća kazna Walteru.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Пошто сам завршио пету сезону, а шеста се још увек снима. Питање за вас који гледате шесту сезону. Да ли да чекам да се завршим са снимање целе сезоне па да кренем да гледам или да већ одма сада одма кренем с гледањем без обзира на претходно поменуте чињенице?

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

Како си завршио пету сезону када се још увек емитује! : ) остало је још свега пар епизода, серија се завршава тридесетог па ти извагај. Има неке дражи када гледаш епизоде онда када се емитују, ипак су прављене за такав вид приказивања.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kreni da gledaš odmah i uhvati priključak, naravno. Meni je mnogo do jaja što sam kod BB samo prvu sezonu odgledao u maratonu, pošto sam na vreme čuo za seriju, te sam već od druge krenuo da gledam u sedmičnim intervalima.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa ne, i ja gledam bb, samo nisam preterano odusevljen. Po meni ne zasluzuje paznju koju dobija. Vince ima mnogo iskustva i zna kako da napravi zanimljivu seriju koja ce da rasturi sa rejtinzima, ali to nije merilo kvaliteta. Sve je nekako zbrzano, a mnogo vremena je proslo, likovi su posle 5 sezona i dalje poprilicno plitki. Jos gore, uloge koje su gradili iz sezone u sezonu pocinju da se ponasaju jako nelogicno i to najvise smeta, ali je zato serija puna cheap thrillova koji ce posmatraca zakovati u "sta ce da se desi" zonu. Overacting-a koliko oces sto od sporednih sto od glavnih uloga.
 
I jos jedna stvar koju niko ne komentarise koliko vidim, WW posle svega

sto se desilo ne odaje neki bad ass vajb, cak ni kad je bio bolestan. Ali evo sad je ponovo poceo da kaslje pa ce opet na brzinu da naprave od njega coveka koji nema sta da izgubi zarad nekog twista koji ide u sledecoj epizodi

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

neću sigurno, kapiram da je kul serija ali stvarno ne mogu da gledam šest sezona. više sam bio na fazon da negde pročitam sinopsis čisto da vidim o čemu se radi :)) ili ako neko napravi "film" od recimo 3 sata onako kao Revange što je uradio, mada nije isti fazon serija.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...