Jump to content

Breaking Bad - последња сезона


Corey

Recommended Posts

@ kori

 

zamisli neko ima drugacije misljenje o seriji, mora da je lociran u inadzijskom koordinatnom sistemu konfuzije, gtfo... Dakle jedini dozvoljeni stav bez da me lincuje horda fanova je da je ovo remek delo. Cak sam hteo da da napisem opsezni reply zasto ne mislim tako, ali nema poente kad samo teram inat. lol za skofilda... Slobodno nastavite vasu homogenu diskusiju. 

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Не мора.

Није то једини дозвољен став.

Напиши.

Баш си батхрт на ову тему, чим си она два закључка извукао из мог поста, а пазио сам које речи употребљавам да не дође до тога јер не мислим тако. Што се тиче хомогености, погледај прошлу тему када сам био у мањини или једини са критиком срозавања серије у првој половини ове сезоне на ниво, на који ти смешташ целу серију.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

"During the game of chess between the firemen, the WHITE king is cornered, but not checkmated or even in check. The king is simply going behind another pawn, buying time, but not advancing the game. The only remaining White pieces are a Knight (not a Queen) and two pawns. If the Knight were a Queen, it could take out all of the black pieces."

 

crazy bitches

  • Upvote (+1) 1

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Odlična epizoda, nekako drugačija, valjda zbog onog silnog snega i šuma umesto sunca i pustoši :D Opet puno sabijačkih momenata, da ih ne nabrajam već. Smorio sam se što ima  još samo jedna epizoda i kraj :c

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Е да, појављивање Роберта Форстера [ok] и моменат када га Волт након месец дана усамљености дочекује на најудаљенијем дозвољеном месту како би макар и за минут скратио ту усамљеност, језиво : ) 

Odlična epizoda, nekako drugačija, valjda zbog onog silnog snega i šuma umesto sunca i pustoši :D

279px-chess_piece_-_white_king.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dobri su komentari :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Занимљиво http://www.iop.harvard.edu/haunting-philosophies-breaking-bad

Волео бих кад би ико скењао ону курву Лидију.

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...