Jump to content

Breaking Bad - последња сезона


Corey

Recommended Posts

odgledao sam, i ono, bolje da nisam gledao seriju :)

sta sad gledati :)

elem, uzivao sam u prvoj drugoj i trecoj sezoni, sve vreme sam bio u fazone heheh eheh, kako ce biti super kad se izvuku, zapale i cirkaju koktele, puni love, matori ce to vec smisliti. jesse ce da ga zove za kouma na vencanju, hehe kul serija.

tokom cetvrte sam poceo da sumLJam, a sada sam bas ono smoren.

odvratan je ww, bas ono grozna zloca.

inace namucnij momenat u seriji mi je bio kad je ubio mike-a.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Dude, fuckin

315fonq.jpg



Meni je prvi baš ekstremno wtft Mr. White momenat bio kad je pustio da Jane umre, mislim, jebote... Od tada sam naslutio da će biti i gorih stvari, pa sam bio spremniji na sve, pa i na ubistvo Majka, ali ovo sa Jane je bilo baš wtf, nikada neću zaboraviti scenu...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

da to je bio mucan trenutak i mislim da je tu i bila prelomna tacka,i ja sam znao da ce od tada da ode u enrage mode i napravi sranje,hladnokrvno gleda klinku koja umire a moze da joj pokretom prsta pomogne (inace jbj ! ) i uzrocno-posledicno je na njegovoj dusi i cela prica sa sudarom aviona i pogibijom dosta ljudi,kada je iz svega toga izasao znao sam da ce biti coldblooded madafakaaaaaa^^ mada nisam se nadao bas akciji sa zatvorom i ubijanjem 10 ljudi u 2 minuta :)

ma jednostavno prejaka serija i slazem se da je smor i pitanje sada posle nje - sta gledati jebote !!?

skinuo sam House of cards ali nemam volje ni zelje posle BB da krenem da gledam bilo sta...

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Pa kao, dzejn je PUSTIO da umre jer je tako mislio da ce spasiti đesija "lošeg društva". A ovo sa Mikeom, je bukvalno Tuco salamanka momenat. Plus mi je Mike delovao kao neki father role za đesija, pa sam se još gore smorio. Poslednje tri epizode su baš ono anti katarza

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

A Džejn mu je bila cura, ono, verujem da mu je podjedanko teško pao gudbitak i jednog i drugog. Mene je Džejn momenat više pogodio, eto, zbog trenutka kad se desio, i iznenađenja koje je Waltov postupak izazvao. Posle sam bio spremniji na takve stvari, do tada sam više verovao i očekivao neki "Carlito's Way" tip razvoja i raspleta, ono, ide u krimose, bori se sa ajkulama, ali čuva dostojanstvno, "takes the high road" kad god je moguće... Ali kurac! :-)

To da je on to uradio zbog Džesija je možda bila njegova mantra da to lakše tada pregura, a pogledaj kako mu je bilo cool da to kaže Džesiju u lice kada je baš želeo da ga povredi...

Što kaže Sunshine, to je baš neki prelomni momenat, posle toga već možeš da naslutiš da on ide sve niže i postaje sve gori, pa se nekako i pripremiš za to...

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Da, ima i to, ma sve je tako savršeno uklopljeno u seriji, da nema dalje. Malo su zasrali i zbrzali kraj, jedino im to zameram, inače, i pored toga, najbolja serija ikad. Evo, sad dok se pisalo o Džejn sceni, polako mi dolazi sećanje na to kada sam je prvi put gledao - pa ja sam tačno možda malo primenio i potiskivanje sećanja na tu scenu, toliko me je šokirala. Evo,sad mi malo dolazi :-) , tačno sam otvorenih usta odgledao tu scenu, i tek nekoliko minuta kasnije skontao da treba da ih zatvorim, jebote!

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

[simpsons_comic_book_guy] The Mehiest BB episode EVER! [/simpsons_comic_book_guy]

 

Aj' bacimo neke teorije kako će se završiti.

 

Meni još od 8. epizode sve vuče na ideju da će Hank morati na svoju ruku da se preganja sa Waltom, da sam skuplja dokaze i slično. Bila bi mi ok varijanta da on u toj priči nabasa na Todovu i Lidijinu ekipu, i najebe, recimo, bude zadržan kao talac. Ili Waltova i/ili Hankova porodica završe kao taoci, kako Hank ne bi istraživao, a kako bi se Walt vratio da kuva. Ako je Hank talac, Walt je spremio mitraljez za obračun sa starom ekipom, vađenje Hanka, neku vrstu iskupljenja za sebe, i da uto pobije i uništi sve što bi ga lično moglo povezati sa starom organizacijom. Alternativno, Hank je slobodan, razrešen dužnosti, Marie i White-ovi su taoci, obojica se udružuju da sjebu staru Waltovu ekipu.

 

Bilo kako bilo, Walt na kraju može da pogine, Hank mu obećava da neće dirati lovu ni tužiti Skyler. Ako obojica prežive, Walt je u dilemi da li da ostavi u životu poslednji loose end - Hanka. Šta goda da uradi, biće, nekako moćno gledati da li će na kraju pobediti Walt ili Hajzenberg. 

 

Mada, opet, ovo moje je možda previše očigledno i očekivano, ko zna šta će još da zakuvaju...

kaži jebote kako su završili :)

još mi se nisu slegli svi utisci (ponovo gledam natenane, 2 epizode na dan), ali bb je definitivno uz twin peaks i mscl nesto najbolje sto sam gledao od serija. tj bb je najbolji :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Znam da kasnim kao muda za veprom, ali ugrabih konacno vremena preko vikenda da iznolajfujem uz BB, odgledam do kraja...sta reci, odusevljen sam :) Savrsen kraj savrsene serije, sve je bas kako i treba da bude, bez bespotrebnog proseravanja i preteranih rupa u zapletu. Jedina stvar koju bi ja promenio da je do mene, ostavio bi Mike-a zivog, jako mi je gotivan lik, ali i ta njegova smrt se nekako uklapa u ceo tok i zavrsetak serije...u svakom slucaju jedina serija ovog obima koju sam gledao da nije imala padova tokom emitovanja, tako da naklon do poda scenaristima i reziserima :)

 

Sto se tice ove price sto je bila, da li je Walt bio iskren sa Skajler u njihovom poslednjem razgovoru, mislim da jeste...krenuo je u sve ovo da bi obezbedio porodicu u slucaju smrti, ali svidelo mu se, povuklo ga, snasao se covek u svom tom haosu i nije uopste vise bilo pitanje novca, vec pitanje moci, moje misljenje.

 

10/10

 

Sta gledati posle ovog lol o_O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...