Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel pratio neko ove pravilnike za one P oznake za pocetnike koje sad postoje? Dilema mi je da li moze da neko ko zapravo po zakonu nije pocetnik u voznji da to stavi a da nema neke posledice? Sta je poenta, moja zena je voznju polozila pre tipa 15 godina, ali nikad nije vozila, sad je pocela da vozi i kao sto to obicno biva vozi ono 30 km/h u Jurija Gagarina, pa kapiram da bi je manje smarali i sl kad bi imala to nalepljeno, ali ne znam da li to moze da bude problem posto ona zapravo ne bi trebalo da se vodi kao pocetnik?

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Nista ovde nije realno, realno su samo odabrali neke modele kojih i nema tako mnogo da sakriju prave razlike u cenama.

Pa ovaj ford fokus kod nas registrovan ne mozes da prodas za ove pare  ni u ludilu a oni ovde bacaju neke price..

Jos jedno punjenje budzeta sa, zna se cijih, ledja

Link to comment
Share on other sites

Ima neka specijalna ponuda za Sparka, 10 evra ispod 8000e:

 

http://www.chevrolet.rs/ponude/trenutna-ponuda/spark-nikad-ovako-povoljno.html

 

ABS / 6 vazdušnih jastuka / servo upravljač / klima uređaj / el.podizači prednjih stakala / centralno zaključavanje / radio CD MP3 sa USB priključkom i 4 zvučnika / ISOFIX / 5 godina garancije

 

Nemam pojma koliko je inače, ali deluje da je relativno OK ponuda.

Link to comment
Share on other sites

Sećate se Citroen C-Cactus koncept-vozila? :) Mnogi se sećaju i više izvedbi tog prototipa, kojim je Citroen smarao ljude poslednjih 5-6 godina, al evo konačno serijske varijante!

 

Lakši je više od 200 kg od Citroena C4 (teži manje od tone), ima jedinstveni Airbump sistem zaštite od manjih udara i češanja - to je ono na vratima i branicima i dostupno je u više boja. Takođe, paleta motora je zanimljiva i sastoji se od jednog, malog turbo-benzinca od 1000 kubika i 81 KS, odnosno 108 KS, kao i eHDi dizelaša sa 99 KS. Verovatno jedan od najštedljivijih i najekonomičnijih automobila u klasi uopšte, uz specifičan dizajn kojim se Citroen definitivno vraća svojim starim konceptima avangarde!
 
1511215_10152183398323180_959383752_n.jp
 
1601591_10152183398493180_255502982_n.jp
 
10762_10152183398638180_111414505_n.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Citroen se bar drzi tog svog ludackog dizajna (ne mogu da kazem da mi se svidja, ali definitivno ne ostavlja ravnodusnim). Ovde je vazno kakva ce cena biti - ako bude iole normalna, ovaj autic ima sansu na uspeh u Evropi. Za ostala trzista (citaj Amerika i Rusija), tesko da ce proci.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

samo tebi verovatno :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...