Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

@Zwerko , gledao sam blog nekog lika koji ima teslu i zivi u norveskoj i objasnio je negde.. porez za teslu je 0%, dok za ostala kola ispadne skoro 100% .. tako da za 55k gledaj kola koja su oko 30k kod nas, plus imaju dzabe punjace , smeju po traci za autobuse, itd itd.. znaci nema veze sa ekologijom, nego cisto s parama.

 

@lucky, nisam ni ja znao za lisice, ali lik je precar ako ih je tako iskulirao xD

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da, da, znam to sve za Norvesku, pogotovu to za porez, mada mislim da je najvece oslobadjanje od poreza 30k evra, ali opet :) Poenta i jeste da je drzava napravila toliko ogromne subvencije da bi svi vozili elektricna kola - mislim prvi na listi je Tesla, drugi Golf a treci Leaf... 

 

Laki, to sa lisicama su uveli pre neki dan za kola sa stranim tablicama, posto oni ne mogu da im naplate kaznu preko onog prinudnog izvrsenja sto su sad poceli s domacima, a ne smeju ni da ih odnesu jer nisu nepropisno parkirani. Kao stave im lisice pa ce im skinuti kad ovi plate. Bilo pre neki dan, ima valjda neki lik sa US tablama koji im duguje nego 1.7 miliona dinara samo u kaznama, a posle je valjda neki Crnogorac. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

znaci da se pazim kad budem sledeci put dolazio [roflmao]

taj lik sa US tablama je bio jedno vreme kod mene u ulici.. visi mu 7-10 parking kazni.. pogledam jednu random.. kad na svakoj pise koliko ima neplacenih.. kad sam video ~1500 sam pao od smeha.. platice al juce

Link to comment
Share on other sites

Aha, ok, ima smisla .. mada realno samo prave glupu komplikaciju nekom strancu koji u sred super obučenog za engleski jezik radnog osoblja parking servisa i lokalne pošte mora da ide da uplaćuje kaznu za parking i posle da zove parking servis da dolaze da u skidaju.

 

ofc ne mislim na naše gastose i likove iz bosne. 

Link to comment
Share on other sites

ajoj

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da, ako si u periodu kad biraš pločice :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da li ste ikada procitali gluplji oglas za polovni auotomobil od ovog:

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas4580521/bmw_320_cd/

Мислио сам да је неки шаљивџија, па сам му из зезања послао поруку следећег типа "Мислим да треба више да тражите за ауто који продајете. Не знам да ли сте приметили, али Ваш ауто уме да прича!", на шта добијам одговор типа да се не правим паметан и да му не солим памет : )

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...