Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

13 hours ago, dovlagsi said:

verovatno najskuplji auto ikada u grupi onih kojima je maksimalna brzina ispod 150 km/h!

eto, očekivali smo ovako nešto, sećam se da smo i ovde komentarisali kako se nije štedelo i evo ga rezultat : D

što se meda felni tiče, baš sam nedavno video u jednoj domaćoj FB grupi za felne lik ih prodavao za fazon 1.700 eur i sećam se napisao "NIJE ZAJEBANCIJA" 😄 pa su posle objašnjavali kako su retke itd... valjda su dolazile fabrički i na golf 3

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Želite da prepodne tovarite svinje u gepek i prodajete na pijaci, ali da uveče iz klabinga povedete kući neku curu? Ne brinite, sada je i to moguće samo jednim vozilom i to po specijalnoj ceni!

Dostupan po ceni od 59.990€ + PDV

Kada su automobili sa više namena u pitanju, Land Rover je novim Land Rover Defender 90 Hard Top N1 modelom prevazišao sva očekivanja. Kreiran je najpoželjniji automobil ikada koji kombinuje karakteristike putničkog vozila visoke klase, radnog/teretnog i promotivnog vozila.

land rover d 444.jpeg

land rover d 4.jpeg

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, dovlagsi said:

Zaista neshvatljivo. Možda ga uzme neki entuzijasta koji ide na offroad samo, ima para i često nosi brdo stvari u kućicu na vrh Ozrena. 

mislim da su ih verovatno isforsirali da kupe ovo. verovatno u UK ili tako nešto i ima prodaju jer vole brend i bla bla, naravno na drugim teritorijama ne, ali uvek moraš uz 10 "običnih" land rovera da uzmeš i jedan ovaj, tj. uslovi te proizvođač, makar ja to tako kapiram.

Link to comment
Share on other sites

EVO GA KONAČNO!

Merc AMG ONE, nešto najbliže formuli što čovek može danas registrovati

1,6 V6 turbo + 4 elektro motora :))) jedan je zapravo turbo, drugi je direktno na motoru kod bregaste a ostala dva su na prednjim točkovima, ukupno 1063 KS, 7 sec do 200 kmh

Mercedes-Benz-AMG_ONE-2023-1280-03.jpg

Mercedes-Benz-AMG_ONE-2023-1280-0b.jpg

Mercedes-Benz-AMG_ONE-2023-1280-06.jpg

Mercedes-Benz-AMG_ONE-2023-1280-28.jpg

 

  • Like +1 1

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

On 5/29/2022 at 1:22 PM, dovlagsi said:

btw, konačno sam stavio oglas za kola 🙂

Naravno da ide jeftinije za nekog koga znam 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/20007820/opel-insignia-15-edition-opc?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0

Dovla prodaje jedinu Insigniju druge generacije u zemlji a da nije raspali dizel sa 150-200k \o/

btw sto mu nisi zatamnio stakla, makar pozadi, stvarno mislim da znaci zbog dece i bezbednosti generalno, ne zarad brecanja

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, togFU said:

kako misliš zbog bezbednosti?

U slucaju razbijanja stakla se ne rasprsne, posto ima foliju koja ce da zadrzi u mestu.

Smanjuje zracenje i temperaturu.

I smanjuje sansu da ti street level lopovi bulje previse kroz prozore.

Nije samo poenta kurobrecanja crnih stakala

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, killYg0r said:

U slucaju razbijanja stakla se ne rasprsne, posto ima foliju koja ce da zadrzi u mestu.

da, ali svakako je staklo napravljeno tako da kad se rasprsne teško da može da povredi nekog, jer je pravljeno tako da se rasprsne na komadiće. Ali da, to je odgovor koji sam očekivao i ima smisla.

Ove druge stvari koje si napisao su pomalo "stretch" u smislu bezbednosti, posebno ovaj deo za lopove 😄

a malo sam "skočio" jer je upravo bezbednost razlog zašto je zabranjeno imati full zatamnjen auto, ne zbog tebe nego zbog drugih učesnika u saobraćaju.

Link to comment
Share on other sites

Na trenutnom i prethodnom autu sam bio na 30 napred i 85% pozadi zatamnjenosti ali mi je svakako postao must to have dodatak.

I posebno na crvenu boju dobro leze.

Prednja stakla svakako treba da ostanu zabranjena da se tamne, cisto da mozemo da, barem nekako, razlikujemo common plebs od BIA agenata

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...