Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

11 hours ago, Lucky said:

pa nećeš u novim kolima ormane da prevoziš valjda!

:))

neću, ali mi je najveći centar zbivanja trenutnog života (banka, teretana, ortaci) uglavnom koncentrisan na Dorćolu, što sam do sada obavljao peške, a sad bih ipak autom 🙂

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Highl1 said:

neću, ali mi je najveći centar zbivanja trenutnog života (banka, teretana, ortaci) uglavnom koncentrisan na Dorćolu, što sam do sada obavljao peške, a sad bih ipak autom 🙂

ne kapiram te, hoćeš unutar dorćola da se voziš kolima sa jedne na drugu tačku? 🙂 pa što? gde ćeš se parkirati? što ne bi išao bajsem i tako ... toliko pitanja imam! 🙂

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dovlagsi said:

Video sam danas kao njegov na ulici, lepo izgleda! 

 

jednostavan dizajn, fine linije, stvarno sve kako treba.

ja sam danas video samo ovo:

IMG_1245.JPG

iju kolicna slika, da ubacim onaj small_paper.gif

u pitanju je jedna od mnogih UA tablica koje sam video proteklih dana 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

ne kapiram te, hoćeš unutar dorćola da se voziš kolima sa jedne na drugu tačku? 🙂 pa što? gde ćeš se parkirati? što ne bi išao bajsem i tako ... toliko pitanja imam! 🙂

Hoću sa Dedinja da dodjem na Dorćol kolkma kad mi treba, mogu da parkiram na Kalemegdanu, na 25om, a od jeseni mi se seli i jedan od najboljih drugara (ostaje na Dorćolu) koji će imati garažu, a da nema auto. Takodje, keva mi prelazi u stan na Dorćolu, što je još jedan razlog više za dolazak.

bajs je za pedere :tf: a i da nije, ko će bre da vozi bajs po Dorćolu i da takav ide u poštu ili maxi?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

https://www.b92.net/automobili/vesti.php?yyyy=2022&mm=04&nav_id=2138916

Quote

Poskupljuje obuka za vozače B kategorije – 140.000 dinara?

Obuka u auto-školama za „B“ kategoriju mogla bi uskoro da poskupi sa sadašnjih 60.000-70.0000 dinara na minimalno 140.000 dinara, koliko pokazuju troškovi poslovanja, rekli su danas u Privrednoj komori auto-škola Srbije.

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Highl1 said:

Hoću sa Dedinja da dodjem na Dorćol kolkma kad mi treba, mogu da parkiram na Kalemegdanu, na 25om, a od jeseni mi se seli i jedan od najboljih drugara (ostaje na Dorćolu) koji će imati garažu, a da nema auto. Takodje, keva mi prelazi u stan na Dorćolu, što je još jedan razlog više za dolazak.

bajs je za pedere :tf: a i da nije, ko će bre da vozi bajs po Dorćolu i da takav ide u poštu ili maxi?

aha, nisam skapirao da si ti na dedinju, zbunilo me ovo "peške" pa rek'o sad ćeš iz jedne ulice dorćola u drugu ulicu dorćola kao da je to ne znam koliki kraj 🙂

bajs je najjače prevozno sredstvo kad imaš normalne staze po gradu, a doduše i kad nemaš, mislim da si pomešao sa električni skuter! :))

56 minutes ago, manson said:

glupa stvar koju ne razumem izuzev u domenu da uzmi više para (ofc to je jedini razlog).

opravdanja da je tad ozbiljnija obuka, da će da upisuju samo oni kojima zaista treba auto i ostalo su baš bulšit.

kao da će povećanje cene i "ozbiljnija obuka" pomoći bilo kome da bude bolji vozač. Ko neće da nauči nego samo hoće dozvolu da ide da vozi kola po gradu može da plati i 100 i 500 i 5000 evra obuku, isto će da bude na kraju. 

da ne pričamo da zavisi i od samih instruktora koji kao i svaki drugi predavač može da bude i krš i dobar i osrednji i da te uči samo da bi položio a ne da bi posle zapravo bio normalan učesnik u saobraćaju itd. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

aha, nisam skapirao da si ti na dedinju, zbunilo me ovo "peške" pa rek'o sad ćeš iz jedne ulice dorćola u drugu ulicu dorćola kao da je to ne znam koliki kraj 🙂

bajs je najjače prevozno sredstvo kad imaš normalne staze po gradu, a doduše i kad nemaš, mislim da si pomešao sa električni skuter! :))

sad jesam, ali se selim na Dedinje tokom leta, pa mi zato i treba auto. Sigurno ne bih autom išao po Dorćolu sa jednog mesta na drugo :tf: 
da nastavim prethodnu misao da je električni skuter još više gej nego bajs :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, drndara said:

Razmisljam se o bajsu a mozda i o elektricnom trotinetu koji moze da povuce 150kg. Mada bi bajs bolji bio po zdravlje.
 bicycle GIF by nclas

Ako razmišljaš o bajsu u kontekstu zdravlja onda obavezno uzmi neki sa pedal-assist varijantom motora. Ako uzmeš neki sa hub motorom on praktično radi na gas kao i motor ili trotinet i male su šanse da ćeš zapravo ozbiljno pedalati. Opet ni bicikl koji je deklarisan na bruto težinu od oko 170kg nije baš tako lako naći, pogotovu ne kod nas... 

  • Like +1 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

To je vise bila sala, imam bicikl ali ga necu doneti iz Sapca u Bg, iako mi je to omiljeno prevozno sredstvo dok ne zaledi. 

 

2 hours ago, togFU said:

mislim da ovo nije prvi put da neko napiše "bajs je gej" a neko odmah ispod piše kako razmišlja da kupi bajs :tf:

 

Pa kako drugacije:tf:

 

Edited by drndara
  • Like +1 1

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Dule_smor said:

Pera Dorcol-Westend-Dedinje, samo jako:D

naša priča, Dule

  • Like +1 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa Trier je fensi old skul priča, ancient Germany :tf: 

  • Like +1 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Highl1 said:

sad jesam, ali se selim na Dedinje tokom leta, pa mi zato i treba auto. Sigurno ne bih autom išao po Dorćolu sa jednog mesta na drugo :tf: 
da nastavim prethodnu misao da je električni skuter još više gej nego bajs :tf: 

aha ok, sve jasno, skapirah u prethodnom, nego si me zbunio nekim rečenicama iz prethodnih postova 🙂

i 'de nađe dedinje?

naravno da je električni skuter više gej nego bajs, ali za bajs ne mogu da se složim da je gej 🙂 mislim, bajs gej, dokle smo mi došli iz koncepta da je to ono omiljeno prevozno sredstvo svih bilo kad smo bili klinci i nešto malo stariji a nekima i dok su još malo stariji. sad odjednom ispade bajs gej!

trotinet ko god je imao kao klinac taj je bio gej, tu nema priče :))

20 hours ago, drndara said:

Razmisljam se o bajsu a mozda i o elektricnom trotinetu koji moze da povuce 150kg. Mada bi bajs bolji bio po zdravlje.
 bicycle GIF by nclas

trotinet je baš nekako glup za neku dužu vožnju i za naše puteve a i posebno ako ga nešto regulišu zakonom. ne znam, nikad ga nisam kapirao izuzev u tom momentu što je električni pa samo stojiš a on te vozi. bajs mi je tu uvek bio i nekako stabilniji i bolji i brži, otkud znam.

u krajnjoj liniji mislim da su sad el skuteri povukli agro pa se bajsevi toliko ni ne kradu više 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...