Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moram da podelim i super momenat malopre sa Slavije. 

Slavija ima dva parkirališta, jedno veliko (između Beogradske i Prote Mateje) i ono manje između Prote Mateje i Alekse Nenadovića, direkt prekoputa hotela. Ovo drugo, manje, je akter priče 🙂 Parking popunjen, piše iznad PARKING JE POPUNJEN međutim dva automobila stoje na rampi i čekaju da uđu kad neko izađe. Jedan na samoj rampi, drugi iza tako da je u Prote Mateje, skoro na ivici sa Makenzijevom. Međutim, još dva automobila bi da uđu na taj isti parking tako da stoje sad već u Makenzijevoj, sve zajedno sa migavcem za desno itd. 

I naravno, blokiraju saobraćaj time :)) I onda je red vozila od te garaže sve do Gradić Pejtona :)) Naravno svi sviraju, trube, sad već tamo od 5-6 automobila dalje ljudi ni ne znaju šta je razlog zastoja a ovi što stoje i čekaju da uđu u garažu su na fazon "sve je ok, ja čekam da uđem u garažu, nemam pojma šta ovi iza njih milion hoće" :))

 

8 minutes ago, manson said:

Zar nije mazda 2 = yaris u Japanu/Aziji/možda i USA već neko vreme?

ok, ovo bi jedino imalo smisla 🙂

Link to comment
Share on other sites

Kooperacija, kao sto Subaru ima takođe Tojotine modele u gami, gde je poslednji onaj skroz električni džip koji objavismo ovde skorije. Čest je slučaj da manje kompanije poput Mazde, nemajući sredstava da razvija svoj automobil, preuzmu neki postojeći. Ovo ili znači da su pukli debele pare u R&D za neki novi model/tehnologiju (rotary Mazda6, fingers crossed 🤞), ili da su prsli na tržištu pa se izvlače. 

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, dovlagsi said:

Kooperacija, kao sto Subaru ima takođe Tojotine modele u gami, gde je poslednji onaj skroz električni džip koji objavismo ovde skorije. Čest je slučaj da manje kompanije poput Mazde, nemajući sredstava da razvija svoj automobil, preuzmu neki postojeći. Ovo ili znači da su pukli debele pare u R&D za neki novi model/tehnologiju (rotary Mazda6, fingers crossed 🤞), ili da su prsli na tržištu pa se izvlače. 

saznaćemo na ženevskom sajmu u martu ... oh wait!

Link to comment
Share on other sites

On 12/14/2021 at 12:12 PM, dovlagsi said:

Novi Genesis G90, sta mislimo o ovom takmacu S klase? Biće ga i u Evropi 

 

imho genesis pravi automobile baš kako ja doživljavam limuzine. 

Ne konkretno ovaj g90, nešto mi je čudnjikav, ali sve prethodno što sam video ima taj dobar dizajn kako bi limo trebalo da izgleda i spolja i iznutra. 

Link to comment
Share on other sites

jao e a ovo mi je šou:

mercerdes t-klasa, biće i sa standardnim motorima i čisto električna verzija (EQT), i ti sad gledaš slike spolja i kao dopadljiv je jbg kome treba malo bolji Berlingo, uzeće ovo u obzir, fino fino, praktično vozilo i lepo, moderno

mercedes%20eqt%2011.jpg

mercedes%20eqt%201.jpg

mercedes%20eqt%2011111.jpg

AAAAAAALI

onda otvoriš vrata a unutra te čeka tjunirani W123 iz 1981. 🤡

mercedes%20eqt%20111.jpg

štrčeći, mehanički menjač; stari dizajn volana, klasični cajgeri, ekran od 2  inča, the list goes on and on!

a btw imamo novi bmw 2 koji je ovo:

bmw-2er-active-tourer-2022.jpg

8b57cb2c01.jpg

jedino ako će merc da košta 15k eur, onda ok maj apolodžis

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...