Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

2 hours ago, dovlagsi said:

ovo mi je pristojnije od onog Ionic5, ali je chrysler... Mislim da je 7. slajd, ko da je CRT TV na sredini 😁

da ali ovo ko zna koliko košta i plus je koncept i plus u USA! valjda 🙂

ovaj ionic imaš odma' kod nas da kupiš!

 

43 minutes ago, manson said:

Ja bih ovu mečku vozio, bez blama.

verujem da niko od nas ne bi imao blam da ovo vozi :)) više ovako filozofiramo 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

7 hours ago, dovlagsi said:

ali svakako će sad EV vozila biti kolko oćeš, ovo su sad pioniri još uvek, treba sačekati 👍

slažem se, i meni se ona više dopala nego ionic, mada kapiram treba ih pogledati uživo kao što smo konstatovali, ali upoređujući cenovnike na sajtu hyundai i kia, iz nekog razloga je Kia skuplja i to ne baš malo? Pa nisam skapirao u čemu je tu štos. Možda se posle primenjuju neki popusti, ne znam.

Link to comment
Share on other sites

verovatno cu nekoga uvrediti, ali moram primetiti da su mladje zene za volanom suv/manjeg suv vozila nesto najgore i najgluplje sto se ikad pojavilo na drumovima. I daleko najopasnije

  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

samo vređaj ovde slobodno, nek ti ovo bude ventil, kad već gore moraš da budeš SO TOLERANT CAPTAIN SWEDEN 😄

 

lol je ovo za karavane, prvo @Zwerko okači vest da VW stopira proizvodnju pasata limuzine ali ne i karavana, par postova ispod vest da Mercedes stopira proizvodnju karavana 😄 Zaključak: samo pasat karavan valja!

Link to comment
Share on other sites

Tokom 2021. u Srbiji je prodato 30.460 novih putničkih i lakih komercijalnih vozila. Od putničkih najviše automobila je prodala Škoda, zatim Fiat, Toyota, Renault, Kia i Hyundai. Sa druge strane, ima brendova koji su prodali samo po jedan primerak. U tekstu iznosimo i ko je kod nas traženiji: Audi, BMW ili Mercedes.

Zvanična statistika Asocijacije uvoznika vozila i delova za 2021. pokazuje rast prodaje od 16,4% u odnosu na 2020. Ipak, zbog poremećaja na tržištu i smanjene proizvodnje, prodaja još nije dostigla nivo iz 2019. kada je prodato 11,2% više putničkih i lakih komercijalnih vozila. Prodaja svih tipova motornih vozila u Srbiji, koja obuhvata putničke automobile, LKV, mopede, motocikle, teške četvorocikle i teretna vozila, tokom 2021. godine, zaustavila se na ukupno 37.510, piše Nova.rs

Od ovog broja, putnička i laka komercijalna vozila prodata su u 30.460 primeraka, a samo putnički automobili u 24.044.

55 minutes ago, f4ts0 said:

verovatno cu nekoga uvrediti, ali moram primetiti da su mladje zene za volanom suv/manjeg suv vozila nesto najgore i najgluplje sto se ikad pojavilo na drumovima. I daleko najopasnije

velika istina. sad sam se vraćao do firme, potpuno neprirodno blokiranje desne trake na bulevaru range rover, jedva obilazimo svi, unutra neka riba nema preko 30 full doterana ofc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...