Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i meni

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sabio Mate Rimac, njemu drzava Hrvatska skoro uopste ne pomaze u projektima. A ovo je mogao biti uspeh i na drzavnom nivou, to sto on radi je stvarno vanredna stvar, jbt, decko nema ni 30 godina...

Sto se Alfe tice, mogla se ocekivati konvencionalnija Giulia jer 159 jeste lepa ali nije donela profit Markijoniju. Stoga imamo nemacki dizajn sa (KONACNO!!) kvalitetnim enterijerom. I ovo sto su predstavili sada jeste najjaca verzija sa 3,0 v6 i 510 KS!? Nenormalni podaci za kompaktni sedan.

Inace pojavio se i novi A4 koji je isti kao i ovaj do sada,nek neko okaci slike na moru sam, mrzi me sad :D

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Sabio Mate Rimac, njemu drzava Hrvatska skoro uopste ne pomaze u projektima. A ovo je mogao biti uspeh i na drzavnom nivou, to sto on radi je stvarno vanredna stvar, jbt, decko nema ni 30 godina...

Sto se Alfe tice, mogla se ocekivati konvencionalnija Giulia jer 159 jeste lepa ali nije donela profit Markijoniju. Stoga imamo nemacki dizajn sa (KONACNO!!) kvalitetnim enterijerom. I ovo sto su predstavili sada jeste najjaca verzija sa 3,0 v6 i 510 KS!? Nenormalni podaci za kompaktni sedan.

Inace pojavio se i novi A4 koji je isti kao i ovaj do sada,nek neko okaci slike na moru sam, mrzi me sad :D

 

http://forum.klanrur.rs/index.php/topic/234939238-novi-audi-a4/

Link to comment
Share on other sites

Negde smo pisali o tome da u bgdu auto ne može biti očuvan, ne mogu sad da nađem, i evo jutros gledam svoj, sa cele desne strane mi je neko izgrebao auto na gomili mesta - možda zvuči gore nego što izgleda, ali bukvalno desetak sitnih guljenja farbe ali onako, deluje kao da je neka mehanička stvar u pitanju - na primer armatura koju je neko nabio na kola pa malo "prodžarao" levo-desno. Nemam pojma ni gde je moglo da se desi ni kada ni kako, što je najcrnje od svega sa desne strane je bandera tako da paralelno parkiranje nije opcija da bi neko stao pored pa mu sa krova spao set ašova i grabulja na primer.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...