Jump to content

StarWars - fully operational battlestation topic


SIN

Recommended Posts

Bio sam unapred spreman da pljujem i ismevam i ovaj Acolyte trejler, ono nešto prethodno je bilo baš krindž, ali za divno čudo ovaj deluje pristojno. Sad se mora čekati serija :) 

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, manson said:

Može i ovde kapiram 🙂 4. maj je bio Star Wars dan (May the Fourth)

 

hahah, odlično je zapravo 🙂

ako ništa ti Britanci znaju humor, ne može im se osporiti! 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Brišite sve potencijalno dobro što se nagoveštavalo oko The Acolyte, imaju neki polu-leakovi, ključne reči su

Spoiler

- uništenje / razočarenje u Star Wars na nivou onog koje je Poslednji Dzedaj napravio

- The Force really is female

- Force veštice lezbejke u svemiru. 

 

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, millanče said:

Brišite sve potencijalno dobro što se nagoveštavalo oko The Acolyte, imaju neki polu-leakovi, ključne reči su

  Hide contents

- uništenje / razočarenje u Star Wars na nivou onog koje je Poslednji Dzedaj napravio

- The Force really is female

- Force veštice lezbejke u svemiru. 

 

 

Spoiler

ovo me podseća na novi Matrix ovaj što se bio pojavio gde smo saznali da eto ipak Neo nije bio "the one" nego "Trinity" a on se samo "očešao" o nju jer je bio uvek pored nje!

 

Link to comment
Share on other sites

@Lucky čekaj malo

Spoiler
Quote

..The Analyst explains that after Neo's and Trinity's deaths, he wanted to study Neo's body and his anomalous powers as The One and convinced his superiors to resurrect both of them. He discovered that due to The One's inherent connection to all humanity in the Matrix, manipulating Neo could make the Matrix produce more energy. Moreover, he found that the code anomaly in Neo was shared in his bond with Trinity, and that by suppressing their memories and keeping them close but always apart, the Matrix generated much more energy. 

Film jeste glupav, ali je Neo i dalje izabrani. Njegov odnos sa Trinity generiše dovoljno struje za Matriks (mnogi ljudi su izašli iz Matriksa kao deo mirovnog sporazuma, i time ugrozili snabdevanje strujom), i ako ubiju nju ili njega, Matriks se raspada. Na kraju se ona "očešala" o njega.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, cali said:

@Lucky čekaj malo

 
Spoiler

hm, ne znam, možda si u pravu ako je ovo zapravo priča iz filma, ali ja sam onda nešto pogrešno skapirao ili nisam baš najbolje pratio ali ja sam shvatio u fazonu uvek je triniti bila ta, i samo zato što je Neo bio njoj blizak i ljubav itd onda je to nešto prešlo i na njega, ali bez nje ništa to ne bi postojalo! možda moje pogrešno tumačenje!

 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, G!!! said:

kako su se onda zajebali pa napravili mandalorijana, nikom nije jasno 

mozda stignem veceras da pogledam te dve epizode, ili bar nesto od toga

Navodno (sa velikim NAVODNO) Ketlin Kenedi i studio se kod prve i druge sezone nisu previše mešali, pustili su Favroa i Filonija da rade u velikoj meri po svome. Kasnije dolazi naredba i kontroverza oko otpuštanja Đine Karano i mešanje studija u scenario. 

Sve je tu meni čudno, zvanično se Favro vodi kao glavni showrunner i pisac i za treću sezonu, ali ta sezona je toliko drugačija (IMHO lošija, da ne kažem odvratna) da je meni nemoguće da je zaista ista osoba vodila glavnu reč u sezonama 1-2 vs sezone 3.

  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ja bih rekao da je suština Mandalorina bila da je to bio eksperiment, što bi se reklo side-job pa niko na to nije obraćao previše pažnju jer im u tom momentu serije nisu bile ni na kraj pameti, radili su blockbuster filmove. E kad je Mandalorian postigao uspeh kod publike, a filmovi flopovali, onda se malo spotlight okrenuo ka njemu i ka drugim serijama i sad imamo to što imamo... 

  • Like +1 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

@Zwerkotvoje i moje tumačenje se u neku ruku poklapaju, ali pitaj krasnog šta je stvarno u pitanju...

@Lucky o, biće gore dosta od te vatre ako je ista tačno od ovoga što sam ja pratio, i to gore nas čeka u 3. i 4. epizodi otprilike :) sačekamo da zvanično izađu i one, pa ćemo prodiskutovati. 

 

 

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

ti javi milanče kad izađu neke cifre za seriju koliko je flopovala para 🙂

Cifre diznijeve o gledanosti postoje, ali ne znače ništa. A ovo mislim da necu na kraju ni gledati, pusticu u pozadini neki negativan yt review/recap dok radim nešto korisnije :) U pravu je Dule :) 

  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

pa ono, da imam 17 godina kontam da bi mi serija bila ok

posto sam premator za ciljanu publiku, i razocarao sam se milion puta, odgledao sam polumrtav ove dve epizode, i nisam ni skontao da ima vatra u svemiru lol, niti da imaju dve majke... jesam skontao da nema belaca, i da su dzedaji napravili neko sranje oko kojeg su se pravili ludi pa sad dolazi na naplatu

rofl @ keri en mos koju ubiju u 3. minuti prve epizode (i nije neki spojler)

vizuelno je serija sjajna - ne mislim samo na efekte, vec na scenografiju, kostime i silne detalje 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja moram da ih pohvalim, konačno i mi debeli ljudovi imamo reprezentejšn, execute order 66 milkshakes džedaj je tu da ostane :) hoćemo spinoff trilogiju :D

fat-jedi-640x360.webp.df93858970c2ecaf23a96ad9aa6771c6.webp

Edited by millanče
  • Haha (+1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Studija mi treba neka, da se naruči, "Uticaj holesterola na broj i aktivnost midihlorijanaca u krvi", i može jedna i na temu "Lizanjem i makazanjem do jače manifestacije Sile" :D

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...