Jump to content

StarWars - fully operational battlestation topic


SIN

Recommended Posts

On 12/28/2022 at 10:07 AM, G!!! said:

ja ne mogu ni da zamislim novi star wars hajp kakav je npr  bio pred epizodu 7 

pa može da bude ako naprave isti fazon kao kad je bio Ep7. Znači trenutna deca od pre par godina kad je stigao EP7 koji su gledali i bili srećni, kad za 20 godina budu target za nostalgija tripove onda će da izrokaju nove tri epizode 🙂

On 12/28/2022 at 8:37 PM, millanče said:

Ja i dalje verujem da se u SW univerzumu može napraviti vrhinska serija ili film u nastavcima koji bi malo iz sive zone posmatrao Imperiju, da li je i koliko sve tako crno/belo, zlo i dobro, ono "jeste nacisti su takvi i takvi ali vozovi su išli na vreme i ZNAO SE NEKI RED" fazon. I Mandalorian i ANdor su malo u startu zagrebali tu temu, ali se onda uplaše i okrenu na crno-belo, konkretno Andor od sredine i kad završi u zatvoru, i način na koji se to desi, neki pad u mediokritet i šablonizaciju sam tu primetio nadalje i malo se razočarao, ali sve u svemu ok serija, miljama ispred Bobe i Obi Vana.

tvoje pitanje je na mestu posebno ako se uzme da imaju para a sigurno bi imali i kanale, streaming, dobru ekipu da sve to naprave.

verovatno je tu sad samo pitanje generalnog imidža i slike SW koju Dizni hoće da naslika i da se onda tako nešto prosto u to ne uklapa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

a onda se otkrije u drugoj epizodi da je on zapravo zli joda koji manipulise svima!

i svemirski vegani su rebeli, borci za slobodu koji velicaju ideju i lik dart vejdera, a nasuprot njima imamo postovaoce Darth Sidiousa mesozdere koji su tu da brane pravo da svi mogu nositi svetlosne sablje

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/20/2023 at 3:50 PM, G!!! said:

a onda se otkrije u drugoj epizodi da je on zapravo zli joda koji manipulise svima!

i svemirski vegani su rebeli, borci za slobodu koji velicaju ideju i lik dart vejdera, a nasuprot njima imamo postovaoce Darth Sidiousa mesozdere koji su tu da brane pravo da svi mogu nositi svetlosne sablje

haha, apsolutno ne znam zašto ali sam se setio ovoga:

IMG-6a21c8efa5c7a083b6f1af82a54526ba-V.thumb.jpg.be5d12f4b126fbf58ba099e17582ad06.jpg

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
On 4/7/2023 at 6:36 PM, manson said:

Uf, ova prošla epizoda sa Džek Blekom, jooooj

Video sam to na YT, deluje kao grozan krindž, jebena Lizzo :) ja nisam ni izdržao do toga, meni je kraj bio na trećoj epizodi, totalni "that's it - I'm done" moment još tada.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

haha čekaj, pa to je ovo:

Screenshot 2023-04-09 at 16.51.21.png

Videh ovu sliku totalno nepovezano sa bilo čim pa nisam odmah skapirao, onda sam video neki meme u fazonu "moj mandalorian tvoj mandalorian" sa nekom scenom iz prve sezone i onda ovim sada :))

kako li im ovakve stvari padaju napamet 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

haha čekaj, pa to je ovo:

Screenshot 2023-04-09 at 16.51.21.png

Videh ovu sliku totalno nepovezano sa bilo čim pa nisam odmah skapirao, onda sam video neki meme u fazonu "moj mandalorian tvoj mandalorian" sa nekom scenom iz prve sezone i onda ovim sada :))

kako li im ovakve stvari padaju napamet 🙂

Ko gura ovu Lizzo (hehehe, debelu neko gura, pazi foru, opa)? Gluma joj je manja od nule, veze nema. Bolje bi bilo da su pustili ChatGPT i onaj midjourney da izgenerise nesto umesto nje.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mladenq said:

nula bodova, ovi nastavci su mi ubili entuzijazam oko sw-a nacisto

poslednje sw related za sta sam se nakanio je bio kenobi, ne znam da li je vise bilo smesno ili zalosno, sta su ljudi snimili

Bio sam ironičan :D 

A ovaj trejler za asoku, ako smem da sumiram, ide ovako:

jedna žena

druga žena

treća žena

Četvrta žena

Mator sedi muškarac garant zlikovac

peta žena

šesta žena

Neko veće koje čine dva muškarca, dve žene i "nešto"

Krupni plan najvitnije osobe u tom veću - žene zvane Mon Mothma

Deveta žena (računam dve u veću, Mothmu i drugu)

Deseta žena možda (ono u holgoramu)

 

 

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Quote


The latest edition of Star Wars Celebration is underway and, along with some fresh details about shows coming to Disney+ over the next year or two, Lucasfilm revealed more info about what's ahead for the movie side of the franchise. It announced three Star Wars films, one of which will feature the return of Daisy Ridley as Rey.

That film will take place 15 years after the events of The Rise of Skywalker, the final movie in the Skywalker saga and the most recent Star Wars movie to hit the big screen. It will center around Rey forming a new Jedi Order. Academy Award winner Sharmeen Obaid-Chinoy (Ms. Marvel, Saving Face) will direct the film.

A movie from James Mangold (Logan, Indiana Jones and the Dial of Destiny) will delve into the origins of the Force and the Jedi. It will be set 25,000 years before anything else we've seen in the Star Wars universe to date, according to The Hollywood Reporter.

Meanwhile, Dave Filoni will finally get a shot at directing a live-action Star Wars movie. Filoni has been at the heart of the franchise for many years. He directed the 2008 animated film Star Wars: The Clone Wars and has been deeply involved with the recent spate of Disney+ shows, such as The Mandalorian, The Book of Boba Fett, Ahsoka and Skeleton Crew. Fittingly, the movie he's set to direct will tie the stories of those shows together and put a bow on them.

 

Ne znam za vas, ali meni ovo zvuči kao recept za uspeh! :))

Ova druga dva šta ga znam, možda ovaj treći bude zabavan, a ovaj što se dešava 25.000 godina pre svega u star wasu me isto zanima šta će da stave kao plot 🙂

 

13 hours ago, Praso said:

Ko gura ovu Lizzo (hehehe, debelu neko gura, pazi foru, opa)? Gluma joj je manja od nule, veze nema. Bolje bi bilo da su pustili ChatGPT i onaj midjourney da izgenerise nesto umesto nje.

pa brate, ona ti je jedna od pionirkinja (!) celog "debeli i srećni" pokreta, slikala se gola za svoj album sa svojih 200 kila, ima takve i pesme i tako to.

ko se setio da bi trebalo da bude i glumica to je sad već drugo pitanje, ali evidentno je sve deo te priče.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Lucky said:

Ne znam za vas, ali meni ovo zvuči kao recept za uspeh! :))

Ova druga dva šta ga znam, možda ovaj treći bude zabavan, a ovaj što se dešava 25.000 godina pre svega u star wasu me isto zanima šta će da stave kao plot 🙂

Tad su prema kanonu nastali Stara Republika i Red Džedaja. Tu je još i osnivanje Corellian Run trgovačke rute, i par sitnih događaja

https://starwars.fandom.com/wiki/25,000_BBY

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Jose Jimenez said:

Tad su prema kanonu nastali Stara Republika i Red Džedaja. Tu je još i osnivanje Corellian Run trgovačke rute, i par sitnih događaja

https://starwars.fandom.com/wiki/25,000_BBY

može to u teoriji da bude ok, pošto nemaju pritisak bilo čega drugog iz SW itd, pa možda mogu da se zezaju.

ofc suviše malo toga znamo i ko zna šta mogu da izmisle i kakve likove da naprave pa sve upropaste 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

pa brate, ona ti je jedna od pionirkinja (!) celog "debeli i srećni" pokreta, slikala se gola za svoj album sa svojih 200 kila, ima takve i pesme i tako to.

ko se setio da bi trebalo da bude i glumica to je sad već drugo pitanje, ali evidentno je sve deo te priče.

Nije (glavni) problem sto je debela, to je usput. Problem je sto ne ume da glumi, nimalo, nula, nista. Moze da bude i najbola riba univerzuma - nije joj mesto da glumi. Missim, ide mi na zivac i sa svojim pesmama, to jest ne ume ni da peva.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...