Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Samo da dodam na klinke, Cke beogradske i preuranjeni koitus. U Svajcarskoj je situacija prilicno slicna, iako oni nisu imali rat, Milosevica, Pink, Rane, nemastinu itd. Jedino sto znam pouzdano je da se mnogo vise drogiraju jer imaju mnogo vise para, jel. Problem je globalan i cini mi se da je poceo da kulminira sa pojavom telefona (kasnije interneta, potom fejsbuka itd) i to u celom svetu u skoro isto vreme..

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Beogradjani, jel se placa parking u blizini Sava Centra? mislio sam da ostavim auto na jedan dan tu, idem sutra ujutru busom u Zagreb, pa da mi je blizu kada se budem vratio da odmah zapalim gajbi

ako Drasko cita, idem tenkom u Hr

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Samo da dodam na klinke, Cke beogradske i preuranjeni koitus. U Svajcarskoj je situacija prilicno slicna, iako oni nisu imali rat, Milosevica, Pink, Rane, nemastinu itd. Jedino sto znam pouzdano je da se mnogo vise drogiraju jer imaju mnogo vise para, jel. Problem je globalan i cini mi se da je poceo da kulminira sa pojavom telefona (kasnije interneta, potom fejsbuka itd) i to u celom svetu u skoro isto vreme..

Tj kada se u medijima napravilo prostora za maloumnike od tada je krenuo problem :) Deca vide deca rade :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

preširoka tema, seksualna revolucija.

1. da li se sada po prvi put spušta granica prcanja, ili se vraća na prirodni nivo nakon kraćeg perioda nametnutog moralisanja?

2. da li su internet i globalizacija doprineli spuštanju granice, ili su je samo gurnuli u vidokrug nas koji o tome pričamo?

filozoraptor

Beogradjani, jel se placa parking u blizini Sava Centra?

ne plaća se ovaj ovde, samo pazi da ne staneš na poligon auto škole. onaj s druge strane SC je ograđen i plaća se. autobus ti vrlo verovatno kreće sa ovog koji se ne plaća, tako da taman.

Link to comment
Share on other sites

preširoka tema, seksualna revolucija.

1. da li se sada po prvi put spušta granica prcanja, ili se vraća na prirodni nivo nakon kraćeg perioda nametnutog moralisanja?

2. da li su internet i globalizacija doprineli spuštanju granice, ili su je samo gurnuli u vidokrug nas koji o tome pričamo?

filozoraptor

ne plaća se ovaj ovde, samo pazi da ne staneš na poligon auto škole. onaj s druge strane SC je ograđen i plaća se. autobus ti vrlo verovatno kreće sa ovog koji se ne plaća, tako da taman.

Ниво се враћа на пре моралисања, али социјализација је ретардирана данас због мас медија и нетова и кураца, тако да клинце заправо јебе 1-незнање и 2-цео концепт приступа сексу. Другим речима, није проблем у сексу, људи су се јебали и са 11 дина и то пре педесет и сто и милион година и то без зајебане псиџе и тих трипова него лепо клинцу се дигне, риба је у фазону јојојој оћу да пробам и ћао. Проблем је у систему вредности, треба се јебати зато што ти се јебе.

Што се интернета и твог раптор питања тиче, у питању су оба ''или''.

  • Upvote (+1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...