Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

haha sad citam ovo rebelovo i spuca me fles na pocetke interneta u srbiji, yahoo chess i moja pitanja :" do you smoke weed my man"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

kada smo kod zmija, Leskic mi skino ribu!!!11

trebao da odem na prvi dejt ovaj vikend, a ona promeni plan i umesto kuci u Vrsac ode u jebeno Kucevo i navata se sa Leskom eeeeee jeeeeeboteeeeee :D

ako nista, bar je nije navatao neki prljavi navijac Crvene Zvezde tj cigan :tf:

poz za Djoleta o/

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

dodjoh u bg posle 5 nedelja, jako mi prija promena lokacije, pa jos se poklopila i sa vremenskim promenama o/

Odmah sam bio na olimpu da odradim kvalitetan trening, posle izblejao malo sa rifatovcima, i sad ću da spavam kao beba.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...