Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Е, дајте неки дезодоранс

ja imam neki str8 koji je u fazonu koji opisuješ, bela boca. a što se tiče znojenja, kod mene je to kao da mi daju hanzaplast za ranu od magnuma. jeste, manje se znojim ispod miške, al su mi leđa i dalje mokra posle 12 sekundi na vrućini, a ne mogu ceo da se umočim u dezodorans.

a dobar je i ovaj rekijev brut, ali zlatni. nisam ga skoro video negde, ako neko jeste neka javi.

Link to comment
Share on other sites

Иван:

Ја сам баш осто у неком павлов рефлекс трипу са деведесетим, гледам те брутове и рексоне и у фазону сам ''лол зелена малиција'', не знам зашто, ал видиш, пар вас је већ рекло те марке. Ја сам некако спонтано замислио да је то тржиште отишло скроз у нивеа и дав и ништа друго:)

Ја сам у том фазону са знојењем исто, они дезодоранси што те забарикадирају, просто усмере СВО знојење на околне површине и онда идеш около са мајицом ко после трчања, ал си сув испод мишке:)

А ови што као само фрешују, практично не раде ништа, по мом неком искуству, али су готивнији јер раде тај фреш рад, ако ништа друго, контам да су у последњих двајс година произвођачи скапирали да је дезодоранс готиван кад је у том фазону, а не у ''ја сам слабији парфем'' трипу. Мени су парфеми и колоњске воде и те форе друга прича скроз.

Е, па тај сам узо, нивеа кул кик, свидело ми се паковање, а и некако ми је у глави трип да је нивеа мерцедес за те ствари...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja furao neki reksona, pa me smorio, pa uzo nivein, ko duljo

meni sve to isti kurac, nužno zlo

Па шта ја знам, ја сам прилично неутралан према свему томе, ал рецимо, иако нисам геј, понекад се баш примети нека царска разлика кад блејиш са неким и близу сте:) Не мислим разлика у трипу да се један купа, а други не, него у томе да очигледно има дезодоранса који су довољно јаки, а не смарају неприродно набацаним мирисом, него су готива.

Doolio. Nemoj da izdaješ sporCki Adidas.

Он ми је кул зато што има тај добар неутрални фрешнес, како бих рекао и ту је стварно до јаја. Али некако ми ту нешто не штима скроз:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja imam neki str8 koji je u fazonu koji opisuješ, bela boca. a što se tiče znojenja, kod mene je to kao da mi daju hanzaplast za ranu od magnuma. jeste, manje se znojim ispod miške, al su mi leđa i dalje mokra posle 12 sekundi na vrućini, a ne mogu ceo da se umočim u dezodorans.

a dobar je i ovaj rekijev brut, ali zlatni. nisam ga skoro video negde, ako neko jeste neka javi.

komša i ja koristimo isti dezodorans, pro

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...