Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Не могу још да се опасуљим од Стијине серије фаталитија : )))

Kori ne moze da se opasulji sto prozivam teoreticare zavera. Matriks mitori matriks

daki sam sebe poliva BENZINOM i trci okolo golisav izmedju starijih ciki sa foruma koje nose bacace plamena

seems legit

Nije bas tako. On je bacio crnci foru, ja uzvratio, on opet, ja opet uzvratio nista manjom merom itd... Da je tako ko sto kazes ja bih rekao gg za foru. Reciklaza od kojota 2006 se ne racuna!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Ахахах:)

Ето рецимо, ова риба није у фазону да се бави тиме, али има ликова који раде исто тако за паре и ликова који их ангажују за паре. А не раде преко везе. Па ти сад буди паметан.

Ево, пробаћу да ископам неке цареве, ако не ископам ништа за пар минута, нећу:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Видео сам у бусу нешто најфантастичније икад. Неки брзи лик са цвиџама, на подлактици готик фонтом истетовирано TUGH LIFE, плач ирл. [roflmao]

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

2ULWX.png

ZrVlU.png

Слике се зову џокер и брнинг скал. Лик је хонорарни илустратор и у си вију пише трипове типа ''ми уметници'' и тако то. Значи кадар невера.

Ово ми је један од фаворита исто:

isz9F.png

[8D] [8D] [8D]

Чим видите да ликови спомињу ''арт'' у неком ваздушастом контексту у си вијевима, 99% нешто није у реду:) Ето, један савет ако будете хајровали илустратора:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Лик стварно ради илустрацију хонорарно. Не знам са којим успехом, али их има колико оћеш таквих, па раде за све паре:)

Иначе, ако нисте знали стил му је аниме, а поред тога је и песник и писац. Наравно, такав таленат је превелики да се баци само на једну уметничку грану:) Ако пише као што црта, то је нови Достојевски!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...