Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Kakva budala [roflmao] [roflmao]

http://www.trojka.rs/zanimljivosti/sira-slika/35784-a-sta-moze-putin-meni-15-slika-5.html#ImageDiv

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Setao jutros psa i blizu bazena u Indjiji nadjem malo kucence veoma slabo i izgladnelo..

Mislim da nema vise od mesec dana..Kupio sam 4 litre mleka ,otisao u Veterinarsku Stanicu i kupio dodatak koji se stavlja u mleko da stene ima utisak da pije majcino mleko (ubiju me ovakve stvari)..Dao sam mu 3 puta da jede i sada polagano setka po kuci..

Nemam srca da prodjem pored steneta i da ga ostavim u takvoj situaciji..A moja kujica je olizala stene od repa do glave..Bice kuca kod mene jos mesec-dva pa cu posle videti da dam na usvajanje..

Лол, мој ортаћ нашао тако типа пет комада на једном месту и пошто је зен бистмастер, узо их све. А лик нема пара. И ево га сад кука, неће нико да их узме, а они расту и једу ко стока, сад тражи хонорарне шљаке ко нездрав:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Daj slike, Astora :)

Nemam kako bato,foto aparat mi je na popravci (sin ga bacio sa terase) a za telefon nemam usb kabal jbg..Videcu negde da se snadjem pa cu da napravim par fotki..

Uzgred Gari je poceo malo da trckara ,dao sam mu malko tablete protiv glista a za nedelju dana ide na vakcinaciju protiv stenecaka i besnila..Nasao sam mu i novog vlasnika ali necu dati dokle god se ne oporavi lepo da moze samostalno da pravi sranja :)

Link to comment
Share on other sites

Sva govna sveta su se srucila na mene. Imao sam maven projekat koji predstavlja access control node server za car sharing kompaniju i koji treba da zameni stvari. Povezan je na jenkins server koji builduje releasove, nexus za lokalne dependencije i sonar za statistiku, preko 40 dependencija sve sljaka ukljucujuci arquillian testove za jboss. I onda odlucim da ga razdvojim na dve logicke celine, napravim pomove i build scripte sve kako treba al nista vise ne radi. Sve se raspalo i trebace mi 5 dana da vratim u normalu. Eeeehhh

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

GG!

E inače SVN je kurac za velike projekte, naročito u pogledu brzine (lično iskusio na Linuksu sa stotinak hiljada fajlova), pređite na GIT, swe pohwale izražavam tom odličnom a samo prividno komplikovanom softveru!

https://git.wiki.kernel.org/index.php/GitSvnComparison

Između ostalog zato što ne postoji centralizacija i server nego svako ima komplet repozitorijum sa istorijom, pa ako se zajebeš i obrišeš, samo povučeš ponovo od nekog drugog, carski posao

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...