Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Čitam redom kojim je pisano!

http://en.wikipedia.org/wiki/Foundation_series

Another alternative is to read the books in their original order of publication, since reading the Foundation prequels prior to reading the Foundation Trilogy fundamentally alters the original narrative structure of the trilogy by spoiling what were originally presented as plot surprises.
Link to comment
Share on other sites

e moj vudu, kad sam ja to pricao na forumu pre 10 godina verovatno ste me ismevali da sam pijanica

ali ti jesi pijanica, kakve to ima veze sa zadužbinom?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

С обзиром да је Задужбина класик, треба је прочитати у сваком случају. И наравно хронолошки како је издавано.

ali ti jesi pijanica, kakve to ima veze sa zadužbinom?

[roflmao]

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje....

Imam devizni racun u intesi. Jel mogu da dam nekom punomoc da moze da podize/uplacuje pare sa racuna?

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Дошао од 23. блока пешке гајби за сат и девет минута, а нисам ишао најбрже што могу. Гугл мапс каже, да је путања којом са ишао отприлике 7.2 км, што значи неких ход отприлике 6 км/ч.

Код Панчевца ми се понудила циганка курва.

Занимљив ми је живот.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Izrigao sam se sad pošteno posle nekog vremena :( Igrali smo pes 13cu ja i drugari i lagano cirkali rakiju i sledeće scene kojih se sećam je kako ja idem kući u stilu malo levo pa desno i ova sad kako rigam, i kako otvram facebook i na njemui je neka moja polu pozerska slika mene samo u gaćama... Moram da sredim život pod hitno :(((

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje....

Imam devizni racun u intesi. Jel mogu da dam nekom punomoc da moze da podize/uplacuje pare sa racuna?

Пуномоћ за уплату може сигурно, за дизање не знам. Најбоље их зови, неке раде и данас.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

izgleda da sam propustio u kom tacno trenutku je peglanje postalo riganje

Пре неких 40-50 година. А пеглање после.

  • Upvote (+1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...