Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Kaže meni ćale sad za ručkom da sam od oktobra na samofinasiranju, ja mu kažem da ću verovatno da dam dovaljno ispita da i sledeće (šeste) godine studiranja budem na budzetu, a on mi kaže da ne priča o fakultetu nego o porodici Savić i mom životu u Beogradu :(

trolldad.jpg

  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa relano i meni je više pun kurac da u 25oj godini života tražim pare od mojih, tako da sam tako nešto i sam planirao od oktobra, ali kad je to izašlo iz ćaletovih usta nekako je imalo ozbiljniji i strašniji ton, nego što je delovalo kao zamisao u mojoj glavi :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

drugarcad, je l' postoji nesto sto bi bilo RUR "official" wallpaper? ono, pao je apgrejd foruma, mogle biste i neke nadrkane volpejpere da izbacite. ili je to vise DIY fazon i niko ne bi da se iscima?

ili da eventualno Cili/ko god okaci .svg fajlove printova za majice, pa da se igramo i pravimo neki poll?

det vud bi fan.

Edited by digrejzö
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...