Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ocekivao sam takvu reakciju ovde.

Mozes ti da ne volis tu vrstu muzike, ali daleko od toga da su oni los bend ili da ne znaju da sviraju. A ta muzika je prava muzika diskaca koji je bio popularan pre 20-30 godina i moram da ti kazem da je atmosfera sinoc bila bas takva. Totalno kul, kao vremenska masina. [:)]

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

beer fest bez orthodox celtsa ko kupus bez mesa

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

my bad, nisam ih nasao kad sam gledao prethodni put, verovatno su ih dodali ili sam ja propustio..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

dvini, probaj sve pite na koje naletiš, carske su

pa jel si probao nešto egzotično? kakav je taj puding

ako je kao engleska, onda zapravo nema ništa egzotično a njihovo da se proba. batalili su oni svoju kuhinju odavno, al zato imaš sve moguće svetske, od grenlanda do filipina i nazad

Свирају Келти у суботу.

ne znam da li mi se više sere od ortodoks keltsa ili od jamajčanskih repera

Link to comment
Share on other sites

ne znam da li mi se više sere od ortodoks keltsa ili od jamajčanskih repera

Не знам шта ти конкретно смета, музика или само назив? Дефинитивно нису што су некад били, али док не смарају много са својим стварима и свирају ирску музику, мени је кул да одем да их слушам.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

dosao sa kupanja na Savi, napokon je malo ugrejalo, ova zima je bila nepodnosljiva!

kazu da ce iz dana u dan biti sve toplije o/

vampiri su careci, steta sto nismo posetili koncert onomad, mislim da je mart bio u pitanju :)

bas su veseli!

pa dogovarali smo se ti, gruja i ja u februaru, ali je odlozeno zbog onog snega

a u martu je nesto iskrslo, bili smo strasno zauzeti!

hijao o/

Edited by alfy

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Па геј на енглеском значи и весео. :)

А Вампири су сабили, баш одлично свирају и била је екстра атмосфера, упркос вама "мушкарчинама" који их пљујете. :D

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

ne ljuti se LEškice, za tebe mi je "normalno" da slušaš Vampire (ne mislim ništa loše kad napišem ovo), zaboravio sam da dodam "svi ste gej sem Leška koji je veseljak ali nije gej!" :)

Ma ne ljutim se naravno, samo mi je mnogo glupa tvoja izjava.

Ono, da si rekao za Blunta da je gej, pa ajd' da kazem da imas nekih osnova. Ono, relativno nov lik, svaka pesma mu je krestava, vecinom su neke izgubljene ljubavi, lalala.

Sa druge strane, Vampiri predstavljaju "diskoteku" kakvu mi (ili ja, posto ovde ima dosta starijih od mene) nismo doziveli. A sinoc kad sam video kakva je bila atmosfera, kako su svi bili nasmejani i djuskali tako kako jesu, zamislio sam kevu i caleta kao tinejdzere i ceo taj koncept zezanja od pre 20-30 godina.

Ne znam, u neku ruku su mi oni kultni bend na ovim prostorima, jer ne postoji neko ko im je slican na bilo koji nacin.

  • Upvote (+1) 1

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Posle ovog leskovog posla, zamisljam vintage Igora sa dugackom kosom u koznoj jakni, mrsavog koleta u uskim farmerkama i sportskoj majici i sebe sa frizurom konjski repic ala `80, kako u zadimljenoj diskoteci razglabamo o star treku...lol

  • Upvote (+1) 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...