Jump to content

BusPlus


Recommended Posts

Ja mislim da u ovom slucaju nikakva teorija ne moze da zameni praksu, nek probaju pa ce videti kako ce se odvijati situacija, ali ne bi bilo lose da se zavede malo reda u javnom prevozu.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Gistro kao uvode nesto, a kakav im je prevoz ne treba im ni dinara dati

Bus plus od koga uzimaju pare neki Turci ili ko vec

proredili su saobracaj, ili bar 43 uzas

u autobusima je 100 stepeni, samo na fensi linijama radi klima

duplo vise naroda nego sto treba da bude u jednom busu, koji se pritom ponasaju kao neandrtalci

stavljaju one reklame preko prozora da ne mozes da gledas kroz prozor

ono sa dolascima isto ne radi, to su napravili pricu da bi kao izlozili narod da je taj busplus kul

ma treba ih zapaliti sve

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Јутрос ми је 25 каснио 6-7 минута, што је много, ако се узме у обзир да Недељом у 6 ујутро нема саобраћаја. Затим је на првој станици - код Три бика бус стао, улетели контролори и није наставио док нису свима прегледали карте. На тој станици их има 30ак и заустављају свако возило. Притом док је стајао тако бус, нису допустили човеку да уђе, јер је "контрола у току", човек сачека и кад су завршили, крене поново да уђе, а контролор му руком препречи врата, каже "жао ми је, нисте ушли на време, док контрола није ушла, морате сачекати следеће возило". Углавном, до Каленића сам се возио ефективно више од 20 минута, а иначе ми је просечно требало нешо мало више од десет. У старту је дуплирано све и то ујутро док саобраћаја и гужви нема.

Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

zatekao sam se na zelenjaku jutros kad su kretali jutarnji busevi. izvrištao sam na šta ono liči. majstor otvori samo prednja vrata a dve žene stoje na ulazu i puštaju ko ima busplus kartice i to tako traje 15 minuta umesto 20 sekundi.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam koristio 2-3 puta taj sistem i uvek je bio tacan, prosto mi je bilo neverovatno da to zaista radi :D A ovo sto se tice ulaska/izlaska u autobus, kaze moj cale da je i ranije tako bilo i da je funkcionisalo bez problema, ali nisam ga pitao jesu tada bile ovolike guzve po prevozu :D

neverovatno, ali istinito... radi sistem kao svajcarac...

Link to comment
Share on other sites

radi kitu.

ne znam koliko se često voziš busom, ali meni se x puta dešavalo da mi vraća poruku kako servis za proveru kad dolazi bus ne radi, il' mi vrati da je bus udaljen 50 stanica ili ne rade aparati u busu (pritom ne mislim da na one koje je neko polomio nego jednostavno nema signala) itd...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

radi kitu.

ne znam koliko se često voziš busom, ali meni se x puta dešavalo da mi vraća poruku kako servis za proveru kad dolazi bus ne radi, il' mi vrati da je bus udaljen 50 stanica ili ne rade aparati u busu (pritom ne mislim da na one koje je neko polomio nego jednostavno nema signala) itd...

vozim se cesto... doduse standardne linije i retko proveravam... obicno u 5-6 ujutru... bas nisam imao problema nikad... mada nisam reprezentativan primerak :D

Link to comment
Share on other sites

apsolutno je nebitno da li sistem moze da poboljsa tj ubrza ulaz i izlaz

ovo je samo jos jedan od koraka da kontrolisu masu i da ti kazu gde ces da hodas

sa druge strane je opcija da se placa gorivo po najskupljoj ceni na svetu. sto se kaze, jebu nas u dupe bez pomade kako god bilo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...