Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ovo za Ubuntu čekam već neko vreme, ima da probam čim mi se ukaže prilika.

edit: ali ovo se ipak još uvek nije pojavilo? onda ništa novo, baš se ponadah :(

ili ja ne znam da dođem do download opcije :)

Link to comment
Share on other sites

Znam to, ali me zanima ovaj koncept "Motorolin", da ti telefon bude "srce" i onda ga samo kačiš na ekran-tastaturu-miša negde remote i imaš svoj komp gde god da si.

meni je to mnogo primamljivo, voleo bih da imam 11-12" prenosnu masinu, koju onda kopcam na ulazno-izlazne uredjaje, a kad si u pokretu, uredjaj je dovoljno kompaktan da ti ne predstavlja opterecenje, a opet dovoljno velik, da mozes da uradis neki posao na njemu. problem je sto na takvim masinama, jos uvek, ne mogu da se igraju igrice

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

meni je to mnogo primamljivo, voleo bih da imam 11-12" prenosnu masinu, koju onda kopcam na ulazno-izlazne uredjaje, a kad si u pokretu, uredjaj je dovoljno kompaktan da ti ne predstavlja opterecenje, a opet dovoljno velik, da mozes da uradis neki posao na njemu. problem je sto na takvim masinama, jos uvek, ne mogu da se igraju igrice

Pa ako možeš da poteraš OnLive klijent na uređaju možeš i da igraš AAA naslove [:)]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

sta si pio

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Је л' слушао неко Нигрутина и Виклера од прошле године као Мононуклеозне рошаке, албум Приче из хибернације. Јбт, која болест, не могу да се начудим.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Izvadih onaj umnjak danas... jebo mater, hirurski zahvat je morao da bude, rastao je nesto pod uzasnim uglom... Sad sam natechen ko lopta neka i sve me boli, HOROR

Topla preporuka da niko to ne radi ako bas ne bude bio primoran da to radi ko ja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...