Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Vracao se sa treninga busom, i ulaze dve devojke kondukterke, sitne nemaju 70kg zajedno. Prilaze jednom matorcu, a on mrtav pijan, plus se vidi da je neki drkos, i ova jedna mu trazi busplus karticu, i tu krece scena... Napusavao ju jedno 5 minuta, da bi joj na kraju uzeo onaj njihov prenosni gadget za verifikaciju kartice i frknuo ispred sebe, i to pravo u nekog cara koji je toliko poceo da rejdzuje i napusava matorog, bilo je blizu da ga ne odalami. Toliki su haos napravili da je vozac zaustavio bus i izbacio ih obojicu napolje... Koliko mi je u tom trenutku bilo komicno, sad mi je muka kad se setim

Link to comment
Share on other sites

apropo price o psecim govnima,ali mislim da nigde u Beogradu nisam video govana,koliko na Dorcolu,ono nije humano :)

Jebote,aj sto ih ima na svakih metar,ali ono pojave se primerci ko da je Vuk Bojovic izveo slona u setnju pa se ovaj usput israo [:D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

gle prva strana

@topic

boli me svaki delić tela (inb4 lol crnci), a sutra opet u teretanu, sam sebi sam tužan koliko nisam u formi. Ubija ovo sedenje na poslu i ožderavanje od hrane :/

Pa sta je ovo, sad i programeri oce da prcaju!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...