Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

od 3 do 5 se ruca i drze se noge na stolu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

a od 5 u kuhinju sa stegnutom pesnajom!

daki,bas nekad preterujes,pazi sta pises na ruru

srescemo se ti i ja kad tad

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja bih je jednostavno, da prostite, rasturao od kurca.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ubrzo mi se sbb internet pre par minuta, imao sam onaj paket od 6/0.5mbit za 1400 i kusur din uz postpaid ugovor, sad mi speedtest pokazuje 10/1 mbit! nadam se da će tako i ostati, odnosno da nije samo neki test. ima neko više informacija?

Kad ovo vidim, meni se zakuka sto sam debil i koristim telekom adsl. Zna neko, je l' se placa raskidanje ugovora?

Link to comment
Share on other sites

Treći sprat beograđanke, imaju "kancelariju" ko da je nigerijska prevara, samo stolovi, računari i operateri, čeka se ~35s, povlasticu dopunjavaš na trafici. Srećna vožnja ĐSPom :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Kad ovo vidim, meni se zakuka sto sam debil i koristim telekom adsl. Zna neko, je l' se placa raskidanje ugovora?

Ne bi trebalo, ako je ugovor istekao, a imas i topik da proveris za bolje informacije. I meni je sad 10/1mbit/s. \o/

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...