Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ja sam djindjicevo ubistvo docekao u gspu od skole do zemuna u 78. na zeleznickoj stanici/mostu...

secam se samo da je MAJSTOR reako u trenutku, UBILI PREMIJERA stajacemmo ovde ko zna koliko, ko oce moze dizadje i otvorio je vrata...

pola basa izaslo, ja seo i posle 10ak min majstor krenuo put nbg-a bez stajanja..... car.

Link to comment
Share on other sites

6 dana lezanja u krevetu, uz par poseta doktorima. Sutra neka kontrola, pa kao i do sad po ceo dan filmovi i serije.

Ne znam kako cu izdrzati jos dve nedelje, ne znam :(

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

vikend, domaci here I come

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Sto niko nije organizovao ruradu...a, da, to ja radim...:)

Jbg, jos malo, jos malo....:)

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

www.doba.rs , slovenacki online fakultet za menadzment, na drugoj godini sam. brzo i lako do bachelor diplome (preduslov za mba). Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Pa sigurno neces zavrsavati medicinski fakultet tako :D:DD i naravno da ce neko ko je zavrsio "pravi fax" imati prednost u odnosu na nekoga ko je zavrsio takav fax :) ali takodje ce i taj koji je zavrsio takav fax biri u prednosti nad nekim ko ima srednju samo :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...