Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Управо сам сконтао да она Цецина песма није ''да ли то љубав прави одрасло биће'' него ''да ли то љубав прави од нас слабиће'', радован баца даске моменат!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

dok obrcu se repa

dokopacu se repa

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

lol wat? odraslo bice? mozda bi odrasla bica imalo logike

Па као, заљубила се, па се разочарала, па је схватила да је све то срање и из ње је ишчилео тај детињи сјај и одрасла је јер је лик зајебо! Као, не мисли генерално дал љубав од људи прави одрасла бића, него се њој конкретно дешава нешто сада и она се трипује дал љубав од ње прави одрасло биће:)

Кад смо код Цеце, сад сам се сетио и трипа једне рибе. Оно, ''сад смо као странци, не би нас ни ланци, хеј, везали сад''. Она је тотално игнорисала ''везали сад'' део и била је у фазону ''сад смо као странци, не би нас ни ланци'', фазон неће нас ни ланци који смо пајсери [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa od nas - odrasla bica, mnozina - mnozina!

i umesto sto slusate cecu gledajge arsenal-milan!

Брате, не иде песма ''од нас одрасла бића'', ако пребациш у ''да ли то љубав прави одрасло биће'' нема множине, изгубио си ме сад... Нешто ниси сконто, читај опет први пост:) Мислим, савршено је функционално у једнини, нешто ти прескаче у перцепцији. Чак је једнина у наставку (ил ја то само тако изгледам). Још се продере слабиЋЕЕЕ, па мало ли је:)

Да, сад се сетих, имао сам цео трип:

песма иде

да ли то љубав прави од нас слабиће

ил ја то само тако изгледам

a ја сам трипово

да ли то љубав прави одрасло биће

ил једно само тако изгледа

:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ахаха дал је могуће:)

лол за нина исток нина запад, то је олскул

ЧАРШАВ ПРЕКО СТО НИЈЕ КРИВ ЗА ТО

ДАЈТЕ ВИНА ХОЋУ ЈОШ

СВИ МОЈИ ДРУГОВИ НИСУ МИ ДРУГОВИ

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

У принципу да, али ако сконташ овако

сви моји ''другови'' нису ми другови

може да прође [:D]

Иначе, ништа у том посту није моје, чисто да се зна:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

У принципу да, али ако сконташ овако

сви моји ''другови'' нису ми другови

може да прође [:D]

Иначе, ништа у том посту није моје, чисто да се зна:)

istoce vrati duletu nalog nek covek kaci svoje stvari

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

hahaha :)

Jutros u'vatio led u ulicama gde nije sunce prošlo i valjda sad ovih dana krenuli ljudi da voze koji inače ne voze zimi pa mislili "sigurno je". Ispred mene riba u Twingu, led na ulici, ona hoće da se uparkira, blaga nizbrdica, ona na kočnicu, auto nastavlja napred, jedva se zaustavila pre nekog automobila. I onda je celo mesto označila kao "nepodobno" iako je mogla da se parkira, ali valjda se uzentala.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...