Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Zgrešio sam to što sam ispao iz studenjaka, pa sam dobio rifat :D

Ali kao što sam pomenuo već, usralo me da živim sam u sobi tako da mi je kul, a inače rifat jeste ovako govnjikav, ali je zato zajebancija najbolja, jer je nekako mnogo druželjubiv dom, mali je i narod mnogo cirkuliše pa se brzo upoznaju svi sa svima :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

danas tona posla, a opet sam spavao ko kurac, sanjao celu noc da sam uvrachan i da treba avion da mi se srusi :/

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

dobar poster

IronMaiden_520.jpg?1329408383

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne valja ovde jer decki koji su upisali fakultet jos uvek ne znaju sta znaci ban, ko je doticni covek o kome pricaju, a zavrsili su osnovnu skolu i postaju akademski gradjani.

JA NAJBOLJE ZNAM STA ZNACI REC BAN

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

@Stija

Znam ja ljude koji nisu hteli da šalju decu u školu pre ravno 15 godina. Imam sestriće i bratance od kojih je jedan nadprosečno obrazovan, jedan se koncentriše samo na ono šta voli, jedan je lenčuga ali smeker, a devojčica fino prolazi ali uči redovno. I? Šta smo pokazali primerima iz života? "Isti takav slučaj se dogodio u Češkim Buđejovicama"?

S obzirom da nisi učestvovao u Vudsovoj i mojoj diskusiji od juče, ono šta ja zastupam je veoma jasan stav, a to je da je sistem obrazovanja napravljen za prosečne ljude. Takođe, ne kažem da je sistem obrazovanja dobar, samo kažem da nije loš, a da poredim sa pređašnjim je po meni apsurdno (na način na koji se porede stvari koje se završava tezom "moj ćale je jači od tvog"). Slažem se sa time da sa lošijim sistemom smanjuju opšte šanse za uspeh čoveka, ali isto tako mislim da je sistem obrazovanja sekundaran u odnosu na period pre nego što si u njega ušao (tj. u odnosu na porodicu i na ličnost konkretnog čoveka) i da svaki sistem može da se iskoristi maksimalno.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ne kažem da je sistem obrazovanja dobar, samo kažem da nije loš

ako nije dobar, a nije ni los, sta je onda? -_-

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

све, ма нека и секире падну и нека нас Хад прогута, само да Деда не искаже неку дефинитивну оцену, да не да неки вредносни суд...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

jos dulio nedostaje i igranka pardon split moze da pocne

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

GDE DA NADJEM JEBENI KUSKUS U NOVOM SADU

sad mi se jede djuvec

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

prodavnicama zdrave hrane ?:)

jedino sto sam nasao je nesto integralno i veoma sitno

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...