Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

to znači da prate ovaj carski topik naširoko?

nemoj mi reći da te iznenađuje ta činjenica

Ау брате ово са Јеленом Јевтић... Значи, ја сам ко и увек био прилично зен на овом топику и слушао обе стране, ал брате.

Господине Источе, пошто луркујеш, видећеш ово: Јебем ти матер искомплексирану, изгледа да можеш из празилука, ал празилук из тебе никако. Говно једно несигурно лезбејско.

Јебеш ми све, можда звучи смешно, али оно може да напише само лезбејка без самопоуздања... И стрејт лик без самопоуздања и геј лик без самопоуздања и стрејт риба без самопоуздања и све остале комбинације би имали другачији стил. Што је најгоре, госпођица јесте истроловала са коментаром, оно, и ја кажем олимпијада и реко би јој нешто типа ''Јолена плс'', али овом мајмуну треба одвалити такву шамарчину да га штипа фаца пет дана и да му сузе очи и дрхти вилица и да регресира у пред-обдаништну фазу и крене да сиса палац у субмисивном положају. И таман кад га мало прође, помазиш га мало по глави док јеца, па га опет расканташ онако изненада. Мислим, не вреди ни да га бијеш ко човека јеботе...

Ето примењене психологије, нисам за џабе изабро псиџу за хоби чоече...

Link to comment
Share on other sites

adabre, doolio odlepio jednom u olimpijskom ciklusu, to je bilo pre par nedelja :)

ima ovo od danas, njihovi laju protiv njih, ova riba je koliko znam jedan od začetnika uticajnog tviteraštva u našoj močvari.

https://twitter.com/NikiBGD/status/238595674676015105

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

ovo mi sad stiglo na mail

Postovani prijatelji,

u **** 2012, u ****, sa pocetkom u 20:00 odrzacu predavanje o Kalendaru Maja. Ustvari, to ce biti 2 predavanja:

1. El Dorado (ili odakle toliko zlata u Latinskoj Americi)

2. Kalendar Maja (i da li nas ceka smak sveta 21.12.2012)

...

Za one koji su slusali napomena: predavanje o Kalendaru Maja ima par novih cinjenica, koje do sada nisam objavljivao u vezi smaka sveta. Zasto je taj datum "namesten" da bude 21.12.2012? Da li Zemaljska kugla moze da stane na 1,2 ili 3 dana i kada se to poslednji put desilo?

...

prodavci_magle++;

Link to comment
Share on other sites

Čekajte, ako Ćosa koji je batalio Rur čini se javlja Kjootu da ga osnovano tovarimo, to znači da prate ovaj carski topik naširoko?

Ne sećam se da sam igde rekao da sam batalio RUR?

Ovaj topic me beskrajno zabavlja tako da ga redovno čitam, a Kjotu sam javio jer sam znao da mu je prso SBB...

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne sećam se da sam igde rekao da sam batalio RUR?

Ovaj topic me beskrajno zabavlja tako da ga redovno čitam, a Kjotu sam javio jer sam znao da mu je prso SBB...

I treba da te zabavlja, između ostalog...

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

inače trupi, vlasnik kafića gde bleje ti je bivši kolega iz MS-a, a kafić ti je onaj ispred zgrade, ne biber nego ono drugo mesto, čisto da znaš gde ti i Doca treba da bacite bombu ili molotovljev, za šta se već istalite

ima tu još detalja koji nisu za forum, ali eto sledeći petak sam u kraju, pa možemo na piće posle posla, ono konačno oproštajno :)

Od poslednjih par strana, ja se 100% slažem sa igzom i još jednom mi je žao što se takvi ljudi provlače kao neki IT stručnjaci, a svi zajedno ne bi znali Windows da instaliraju...

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

[claps]

Realno, mislim ne bih da govorim u tadijino ime, ali ako njima to "prolazi" u cemu je problem? I ono kao "tadija pica izdao srbiju u korist amera i ekipe", mislim WTF? Brate druze se ljudi, zajebavaju, mozda i neku kintu zarade od toga, kapiram da ima i gorih nacina da se zivi. Moja logika je prosto ako im prolazi i ako je njima lepo, ko sam ja da se tu bunim? Mislim prolazi i Jeleni Karleusi da izbaci sise i vristi nesto i za to dobije dobre pare pa me zabole stojko...

:P

Link to comment
Share on other sites

Imate UPT za te diskusije, nemojte sad ovde da trolujete :)

da, pošto ta twitter ekipa nema apsolutno nikakve veze sa političarima!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...