Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

Гле, то је онај новосадски нарцис. Тотално сам заборавио на њега.

 

Елем, пре 20 година, снимао сам ЦДове тад у Новоме Саду. Кад год дође неко, нормално и пријатељски се односим према њему/њој иако је само муштерија (мада се то касније пуно пута претворило у познанство или пријатељство). Свако је био понуђен соком, да седне и попричамо о томе шта воли да игра, да погледа шта има од игара итд (тад је мање било доста итнернет корисника, те нису сви знали шта све излази и шта је стигло). Отприлике ко јебена психо ординација за играче :)

И један дан, пар пријатеља било ту код мене, улази онако виши лик. Ја стандардно, пријатељски и срдачно, разговарам са њим, но он нешто као љут и све више надркан. После пар минута оде човек тако љутит. И један од ових пријатеља што су седели ту пита нас остале знамо ли ко је то. И наравно да је све болео курац тачно што је то био Андрија Герић. Јбте, човек се изнервирао што га нико није препознао (а и онај један је искулирао).

Link to comment
Share on other sites

Ништа :) Демонстративно, шта ли :) Ако се добро сећам, један од ретких који нису узели ама баш ништа.

Ето, можда да смо га тад препознали, утицали би позитивно на његов даљи живот и сад не би био... па овакав :)

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, rejven said:

hteo da uzme neku simulaciju odbojke pa se smorio sto ne postoji to jer je nebitan sport :D

gruja approves :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...