Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

 

ORGASM without sex? – Here’s how!
 
Getting him down on his knees – even if he’s George Clooney
 
Is your job making you FAT?!

:D

 

 

pa otkud znam, iskreno, u slučaju da onaj konkurs opet nije neki "socijalni eksperiment" - nisu vam baš neki naslovi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pa ovo moram da gledam čim budem poželeo da jednog dana pričam unucima kako sam proveo najgorih 12 minuta u životu.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Niška firma, na čelu je bivši otporaš, ali veoma pametan lik, Nikola Božinović (doktorat u USA, radio u gomili poznatih firmi, sestra mu je inače redovan profesor na Stanfordu). Ne znam kako su došli u kontakt sa Istokom

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

zbunjen sam, šta da gledaš? pošto nigde ne vidim neki link ka nekom videu...

Prethodna stranica, ili čak ona pre nje. U FF mi na mobilnom skinu često otvori pretposlednju umesto poslednje strane teme, neki bag.

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

"bivši otporaš, ali veoma pametan lik"

 

To što je izdajnik ne znači da je glup  [:D] 

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Niška firma, na čelu je bivši otporaš, ali veoma pametan lik, Nikola Božinović (doktorat u USA, radio u gomili poznatih firmi, sestra mu je inače redovan profesor na Stanfordu). Ne znam kako su došli u kontakt sa Istokom

 

a, znam za tu firmu, nego je nisam nikako povezao sa istokom i ovom pričom i prebacio sam se nekako na gej paradu pa ništa nisam razumeo :) 

Link to comment
Share on other sites

ja verujem da će im on odlično odraditi marketing. bez zezanja, ubedjen sam u to.

mada iskreno, gledao sam sta rade jos pre dve godine, i očekivao sam da će do sada biti daleko popularniji, kao da nešto ne štima

a menjali su ime u frame iz mainframe2, verovatno legal trt mrt

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

koliko sam ja skapirao do sada su bili malo ispod radara, verovatno zbog sredstava. videćemo na šta će izaći ta priča posle ove investicije. sve u svemu ideja mi je odlična iako je "već viđeno" u enterprajz svetu [8D] , nadam se da će pokidati.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...