Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

kako ne čine zlo? jeste vlada preterao sa silovateljima (glupi grobar) ali kako možeš reći da ne čine zlo kada su to ljudi koji bukvalno NIŠTA ne umeju u životu da rade a pretenduju da se integrišu čak i u određene delove državnog aparata?

Sad ces reci da je tviter kriv sto modelsice i vlasnici pecenjara hoce u skupstine i mesta na polozaju. Svako ima pravo da bude retard, 90% ljudi koji nam sudbinu kroje su neskolovani retardi, 99% fudbalera su retardi, ali ako bi se nervirao zbog svih njih prsao bi covek. Isprozivajmo Istoka kad odvali nesto, al ne kad prave zureze i tvitanije. I ponavljam, nije pojavom tvitera nestrucan kadar poceo da se uhlebljuje. I Istok je bio retard i pre tvitera, kao i torbica, a bice i posle toga.

Nisu oni OVK jebote:)

A sto se tice ambasada, sajtovi su sramotni, i da meni neko ponudi drzavnu sisu da sredim to isisao bih je bez grize savesti. Mozda sam los covek zbog toga, al ako oni namene 30K eur za sajt uzecu im ih.

Edit gej fore stop sa sisom i sisanjem

Edited by ducky
Link to comment
Share on other sites

tviter im je medij preko koga su "zarazili" širu javnost i uspeli da ubede ljude kako vrede nečemu. koliko bi uspeli u tome da nije bilo tog medija? koliko bi bilo ko uspeo u obmanjivanju širokih narodnih masa da mediji ne stoje uz njega?

ne mogu nikom zabraniti da bude retard, niti želim to, ali valjda smem da ima mišljenje koje je ipak utemeljeno na nekim činjenicama.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

а намениће по 30 хиљада евра за сајтове зато што су јасна матић (ил ко је већ сад на њеној позицији) и исток ортаци са твитоманије, па су се договорили да ова њему намести посао а паре да поделе

да је ово држава, уместо сисе би истоци сисали курац

Link to comment
Share on other sites

Slazem se u potpunosti. Ali Istoci koriste debilnu drzavu. Lopova, prodavaca magle i tvitera ima svuda, ali u normalnim drzavama oni ne uticu na javno mnjenje u toj meri. I ne mozemo kriviti Istoka sto je Istok, mozemo ga samo marginalizovati kao sarlatana.

daki otisao si u krajnost sa tim zen modom, bio on fejk ili ne, trolovao ti ili ne

Ja sam u tom modu odavno. Nisam besan ni na koga, ne mrzim nikoga, ne hejtujem ljude jer su ljudi kakvi god da su se rodili ili kako god da su vaspitani, nisu oni za to krivi. I mnogo mi je zivot lepsi od kad sam napravio taj preskok u glavi.

Edited by ducky
Link to comment
Share on other sites

можеш тако оправдати свакога ко се икада нашао у прилици да нешто лапи и искористио је.

у капитализму ће сваку прилику да се краде искористити неко, а систем служи да тих прилика буде што мање. а како се гради систем? између осталог, уклањањем разних истока, јасни матић... па дођу нови, па чистиш и њих, и кад их напокон почистиш, онда сисе замениш курчевима, па и ако се појави неки нови исток, може само на курац да седне.

посадиш траву, па заливаш, па шишаш, па лицкаш, и за 300 година имаш енглески травњак.

Link to comment
Share on other sites

можеш тако оправдати свакога ко се икада нашао у прилици да нешто лапи и искористио је.

у капитализму ће сваку прилику да се краде искористити неко, а систем служи да тих прилика буде што мање. а како се гради систем? између осталог, уклањањем разних истока, јасни матић...

Pa mogu ih opravdati. To sto oni nisu nauceni pravim vrednostima kad je bilo vreme za to, ne znaci da su svi ljudi takvi. Lopova u zatvor, Jasne Matic u zatvor, a Istoka u cirkus.

daki, sta predlazes? da prestanemo da seremo po njima kako god umemo, pa ce se situacija sama od sebe, potpuno naprasno unormaliti?

A unormalice se od sranja po RURu?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam. Mozda si u pravu. Ja smatram da se iz negativnih emocija ne moze izroditi nista dobro, vec da samo vredan i konstruktivan rad moze promeniti nesto. Takodje, ne mislim da su oni OVK ili da mi je kvalitet zivota losiji zbog njih. Ali ako organizujes da se na tviteru okupimo mi RURovci kao carevi i strucnjaci, kao protiv teza Istocima, podrzacu inicijativu i sudelovati.

Link to comment
Share on other sites

zbog ovoga mi najvise i idu na kurac ti "uticajni" tviterasi u srbiji.

ajmo da pisamo po drugima, iako duboko u sebi znamo da smo obicni kurci koji su se zbog odredjenih poznanstava, politickih veza i prstenca u bulji, nasli u poziciji da mlate muda i tripuju vip. jos kad se zna da su neki medju njima i motivacioni govornici, profesori i strucnjaci za razne oblasti interneta i srpskog drustva, javlja mi se onaj osecaj blage mrznje iako licno nemam nikakvog valjanog razloga za to.

a kad sam vec poceo da rejdzujem, nabijem na kurac i vukajliju, tarzaniju, tviter, fejsbuk i tdi radio sve u paketu. opasno je pocelo da me nervira kad me pita neko sa ushicenjem, "si gledao harlem sejk hahaha" i onda mi pusti klip sa tdi radia.

uvek sam bio za brz i svima dostupan internet u srbiji, ali proklinjem dan kad je dosao adsl za soma dinara, a sa njim i pola miliona retarda + tvitomanija ekipa.

eeee, ivana djujic 2500 followera :DDD, a do juce joj je komp sluzio za pasijans samo...

koja ironija, jos cu ispasti hipster na kraju sto ne znam fore sa vukajlije, kontra kviza i najnovije smesne klipove sa fejsa i tvitera.

smrt internetu u srbiji!

veliki plus i thumbs up, slažem se kompletno, dostupan Internet za sve u kombinaciji sa fejsbukom i twitterom je najgora stvar koja je mogla da nam se desi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

није проблем у доступном интернету, проблем је у великим компанијама које су од њега направиле телевизију за 21. век, натеравши корисника да иде по сајту и кликће на садржај који су други корисници генерисали на успут отварајући и рекламе. да је интернет остао иоле децентрализован, било би сјајно што су га мармени открили.

или, ако ћемо с друге стране да гледамо, није проблем што мармени имају интернет, него што на њему нису открили ништа осим фејса, твитера и вукајлије.

Link to comment
Share on other sites

није проблем у доступном интернету, проблем је у великим компанијама које су од њега направиле телевизију за 21. век, натеравши корисника да иде по сајту и кликће на садржај који су други корисници генерисали на успут отварајући и рекламе. да је интернет остао иоле децентрализован, било би сјајно што су га мармени открили.

или, ако ћемо с друге стране да гледамо, није проблем што мармени имају интернет, него што на њему нису открили ништа осим фејса, твитера и вукајлије.

Ovo me podseti na jednu pricu gde neka glupaca kupuje komp i posle ugradnje pita lika jel komp ima Facebook i Youtube jer ga je zato kupila. Internet je oduvek bio servis i baza informacija kao i platforma za komunikaciju, jedino sto se promenilo je dostupnost i komercijalizacija.

Link to comment
Share on other sites

Twitter (u daljem tekstu Shitter ) je iz ugla osnivaca, fantastican projekat, iz ugla osobe sa prosecnim+ IQom dan kada je nastao Shitter se moze svrstati kao porazavajuci dan u istoriji interneta.Shitter je jos jedan demokratski servis, dopustimo svakom neandertalcu da sere retardirane statuse i misli da je vazan i bitan =scenario najgore nocne more. Jedino pozitivno, tj opravdano sto vidim u Shitteru je to sto je lako i brzo stupiti u kontakt sa nekom firmom i dobiti brz odgovor, odlicna tehnicka podrska, sve ostalo je kill it with fire. Pokusao sam jednom davno da budem Shitter jadnik, napravio sam nalog, seo za racunar i razmisljao sta pametno/duhovito i najpre korisno nekome moze da se napise u 140 karaktera, osetio sam se kao retard, i odmah obrisao profil, sada sam neverovatno ponosan sto nisam deo te "uticajne Shitter elite" jadnika, i redovno ortaka koji stalno nesto kuca na tom sranju napusavam da je debilcina sto Shittuje.

Pre neki dan, sedim u Veselim Domacica sa drustvom i pogledam pored sebe, 7-10 najjadnijih musko-zenskih jadnika sede, nit tromore nit' govore, piju pice i svi do jednog bulje u usrane telefone i non stop kuckaju, nije tesko zakljuciti da su organizovali neki od njihovih Shit Upova. Nisam mogao cudom da se nacudim koliko su jadni, i razmisljam se sto bih voleo da im neko izotima te telefone i olupa o zemlju.

Ja iskreno ne vidim razliku izmedju

ovako necega

160941015119482166787215.jpg

i nekog (uticajnog) tviterasa

zajednicko im je da su teski dementi, vredjaju inteligenciju i pritom misle da vrede.

Sto se tice drzavnih sajtova , nedizajna istih i ostalih sranje, to je zato sto ovde vladaju klanovi totalno netalentovanih "web dizajnera", koji jedni druge podrzavaju, po neko od njih i zna nesto da odradi, u sustini se ni malo ne trude da promene internet u srbiji i sajtove, jer, em sto nemaju kreativnosti i talenta, em sto ih boli patka, samoproklamovali su sebe za gurue i bitne licnosti, i sada imaju pokrice za sva sranja koja naprave.Ti ces meni da sredis posao, mi cemo da te proguramo da dobijes neku nagradu za najbolji dizajn/sajt u Srbiji, itd. Sibicari oni najgori. Takodje, iz iskustva znam da su ovi iz digitalne agende, koji su zaduzeni za sajtove ministarskih resora/vlade i uopsteno drzavnih sajtova, teski neandertalci koji blage veze nemaju, i dokle god takvi budu ocenjivali drzavne sajtove, i vodili glavnu rec oko istih, nemojte se cuditi sto su nam sajtovi jadni i za standarde 98 godine.

  • Upvote (+1) 1

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

није проблем у доступном интернету, проблем је у великим компанијама које су од њега направиле телевизију за 21. век, натеравши корисника да иде по сајту и кликће на садржај који су други корисници генерисали на успут отварајући и рекламе. да је интернет остао иоле децентрализован, било би сјајно што су га мармени открили.

или, ако ћемо с друге стране да гледамо, није проблем што мармени имају интернет, него што на њему нису открили ништа осим фејса, твитера и вукајлије.

Marmenima nije problem sto imaju internet, marmenima je problem sto su marmeni. Ne mozes ti sad ocekivati od prosecnog marmena da kada mu je internet postao dostupan pocne da ga koristi da gleda dokumentarce, slusa klasicnu muziku i istrazuje neotkrivene delove nauke i time poveca svoj IQ ili bar svoju bazu znanja. Mnogi ovde zive od onog starog vremena kad je Internet bio dostupan samo aj da kazem malo visprenijim i naprednijim pojedincima, ali da se ne lazemo svi smo mi tada (ahahaha, kako sam sad sam sebe uzdigao :) kukali kako Internet treba biti dostupniji. I postao je dostupan i sada svi kukaju na gomilu marmena i na sadrzaje koji su zapravo idealno skrojeni za te marmene. Ako postoji Grand na televiziji, zasto ne bi postojao njegov ekvivalent na Internetu, aj da kazemo da je u ovom momentu uslovno receno to ta neka tviter zajednica kod nas? I ako se pravi Grand poselo, onda je vrlo logicno da se isto tako pravi i Tvitomanija.

Zapravo je ceo ovaj topic kukanje i zal za tim "starim, dobrim, vremenima Interneta" kad na njemu nije bilo debila i drugih debila koji su poducavali ove prve kako da se snadju tu. Moram priznati da me cela diskusija malo podseca na Q3 vs CS negde tamo 2003.-04. ili koje vec godine :)

Ovo me podseti na jednu pricu gde neka glupaca kupuje komp i posle ugradnje pita lika jel komp ima Facebook i Youtube jer ga je zato kupila. Internet je oduvek bio servis i baza informacija kao i platforma za komunikaciju, jedino sto se promenilo je dostupnost i komercijalizacija.

Pa nije li to ono zasta smo se svi mi godinama borili? :)

Mislim moja keva koja je ono, zena intelektualac, inzenjer i sl, koristi kompjuter sporadicno od 80ih godina proslog veka, i koja trenutno koristi komp koji sam ja ranije koristio kao svoj (u smislu ima instalirano i vise nego sto njoj realno treba), je mene pre par godina iznapusavala najstrasnije sto joj nisam instalirao Gugl koji je videla kod tetkinog kolege... Odbij jedno 40ak godina i 20-30 poena IQ-a i dobijes prosecnog marmena ili marmenku u Srbiji od 20-25 godina koji isto razmisljaju, nista tu nije cudno.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

али исто као што на некој малој тв станици коју гледа троје људи укупно у термину од 2.30 ујутру уторком иде емисија у којој два надувана лика прозивају курве са гранда, тако и у ћошку интернета постоји рур где ми прозивамо истоке.

Link to comment
Share on other sites

али исто као што на некој малој тв станици коју гледа троје људи укупно у термину од 2.30 ујутру уторком иде емисија у којој два надувана лика прозивају курве са гранда, тако и у ћошку интернета постоји рур где ми прозивамо истоке.

I to stoji :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Boze Petra, pa kako ko je, pa uticajni tviteras :D u tviter svetu to znaci nesto, u RL apsolutno nista,slicno kao i sa WOWom :D

Edited by misticx

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Ti si bas neki antropoloski optimista ako verujes u to olololololo

Edited by misticx
  • Downvote (-1) 1

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...