Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

Verovatno bih prećutao ovu priču do samog kraja, da danas Aleksandra Jerkov nije tražila da na mleku stoje nalepnice na kojima piše “Opasno po decu”. Deset godina vlast u kojoj ona participira, prodaje toj našoj deci baš takvo “otrovno” mleko, i sada, kada je konačno sjahala sa iste, traži da na mleku piše da je opasno po decu.

Pa jebem mu mater, možda smo ispali budale što vas nismo pobili u revoluciji, ali nismo baš toliki idioti da nas tako zajebavate.

[roflmao]

добар, добар

Link to comment
Share on other sites

сасвим ми реално делује да ДСу не одговара овакав господин Дулникер. није потврђено да су га купили, али је белодано јасно зашто би то желели, што мом извору даје бар половичан кредибилитет.

Mogu odmah da ti kazem da je tvoj izvor retard :) Mislim zasto bi neko ko je demonstrativno napustio DS sa solidno visoke funkcije u momentu kada se mnogo vise slagao s njenom politikom nego danas se sad vratio i tako se sam sebi posrao u celokupno pisanije i javno delovanje poslednjih par godina? Pa nije on bas Dinkic, ne radja Mirosinka nesto tako dvaput :tf:

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Zveki, ne znam ja životni put gos'n Dulnikera (moram ga zvati gospodinom sad, kad ovako svojski piša po žutogovnariji, to je gospodski), znam da je bio u DS i da se razočarao, sećam se tog njegovog članka akda je pisao kako se peo uz stepenice OO na Vračaru, valjda...

e sad, budući da znam da je svašta moguće i da obožavam paradokse i igre unutar igre, ništa mi nije nemoguće. znam koliko je Đilas očajan da pojača poziciju, a znam i koliko ima na raspolaganju poluga i resursa da kupi, naloži, pripreti, uštine, pritisne...

bez ljutnje, ali to što je neko bio član DSa je više minus nego plus kod razmatranja njegovog kredibiliteta i moralnosti. zato mi je sve oko Amica bilo moguće, i zato sam uzeo u razmatranje i informaciju da je Amic kupljen od strane Đilasa.

jako me raduje ako se ispostavlja da od toga nema ništa, jer bi bilo grehota da jedan kapacitet poput Amica krene da se hrani govnima zbog para, kao onaj/oni zbog kojih je i otvoren ovaj fan-pejdž na RURu.

zato Amic ima moju nepodeljenu podršku.

nego... hehehe... Zverko...ovaaaj... a da li ti možeš preko tastature da prevališ nešto ovakvo, kao gospodin Dulniker?

:))))))

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Pa o njegovom zivotnom putu se u par navrata pisalo mislim cak i na ovoj temi, mada si malo kontradiktoran - u jednom momentu ti je moralno sumnjiv covek koji je bio clan DS-a, a u sledecem je veliki kapacitet koji ima tvoju nepodeljenu podrsku :tf:

A sto se mog prevaljivanja preko tastature tice, nemam problem s tim, i slazem se u ovom konkretnom slucaju u potpunosti s ovime sto je napisao, prosto nisam u tom fazonu da pisem autorske blogove na dnevnopoliticke i drustvene teme...

Edit: Sad tek detaljno procitah njegov clanak - pa maltene u istom ovom duhu je moj jutrosnji post na UPT-u na temu mleka? Ok, nemam tako lepo napisane hejtove kao on, ali sustina je u 95% ista... a nisam ovo procitao dosad :)

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

рекао сам да је то што је био у ДСу пре минус него плус, а будући да се испоставља да је леџит, онда има моју неподељену подршку. то што си писао на УПТу јутрос је акутни напад хепатитиса.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

nešto si ih trolovao, 100% nije zbog ideje.

Nisam trolovao a nije bilo ni zbog ideje. Na nagovor drugara sam usao da im dam sansu da promenim svoje misljenje o njima. Izasao sam nedugo zatim.

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

па да, знао сам да је нешто тако. каква си само другарчина кад си на то пристао.

ахахахахаха...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

сад ми тек није јасно какве везе има та прича. Даки, објасни се.

Bog ce pre oprostiti gresnicima koji se pokaju i pre ce zavrediti carstvo nebesko nego gordi pravednik koji misli da je bolji od tih gresnika.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...