Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

ne znam drugari, obicno kad se prema nekome servira ovolika kolicina hejta (a da nije SRBSKIIZDAJNIK) , covek se zapita ima li tu jos neceg sem nepostovanja i nepriznavanja necijeg rada i dela (s razlogom ili bez). i ja mrzim acu stojanovica, pa nikad ne bih kapslokovao JEBI ACU STOJANOVICA, sta znam, sem ako zaredja 10 kombo komentara na prenosu finale lige sampiona.

srpski web je takav kakav je, jadan, i siguran sam da nije tesko doci do publiciteta i kakvog takvog novca ako ste vec par godina full time orijentisani na njega. sudeci po kolicini ruznih reci , ne mogu a da ne zakljucim da je pojedincima jednostavno krivo sto oni sami nisu u tim b92 tehnopolis i staznam kojim clancima, nego je u njima istok. i realno, ne znam zbog cega se svi vi krstite sto je istok faca u svetu u kom pola planete drka na kim kardasijan.

i stalno se provlaci ta fraza pravi IT strucnjaci. pravi it strucnjaci su verovatno cenjeni u svojim firmama i u svojoj struci i polju specijalizacije, i naivno je ocekivati da ce takvi ljudi doziveti istu kolicinu slave i priznanja medju rajom koja net koristi da popuni onih sat vremena izmedju bele ladje i menjam zenu

disklejmer, istokov rad ne znam i ne pratim, samo iznosim neka zapazanja na osnovu 10 strana napusavanja doticnog

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

pa ako nisi upoznat sa njegovim 'radom' zasto se onda javljas i naravno imas stav 'niko od vas nema pojma aj cao'?

aca stojanovic je sportski komentator i najgore sto on moze da uradi je da kaze 'boshingva' ili 'krishtijano ronaldo' zbog nekog svog tripa i to je to, moze da ti bude car jer je lik potpuno lud ili moze da te nervira i to je sve...ovaj lik pravi idiotima sve ljude koji su bar malo upuceni u to o cemu on govori i cak je postao profesor i sta sve ne jos...upoznaj se sa 'radom' doticnog pa se onda opet javi i reci da li je pogresno to sto neko mora i da se bori protiv takvih stvari, ili mozda svi treba da jedemo govna koja gomila idiota svakodnevno iserava...

inace, na kim kardasijan se ne drka iz ne znam kog razloga, vec jer je dobra picka

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ne znam drugari, obicno kad se prema nekome servira ovolika kolicina hejta (a da nije SRBSKIIZDAJNIK) , covek se zapita ima li tu jos neceg sem nepostovanja i nepriznavanja necijeg rada i dela (s razlogom ili bez). i ja mrzim acu stojanovica, pa nikad ne bih kapslokovao JEBI ACU STOJANOVICA, sta znam, sem ako zaredja 10 kombo komentara na prenosu finale lige sampiona.

srpski web je takav kakav je, jadan, i siguran sam da nije tesko doci do publiciteta i kakvog takvog novca ako ste vec par godina full time orijentisani na njega. sudeci po kolicini ruznih reci , ne mogu a da ne zakljucim da je pojedincima jednostavno krivo sto oni sami nisu u tim b92 tehnopolis i staznam kojim clancima, nego je u njima istok. i realno, ne znam zbog cega se svi vi krstite sto je istok faca u svetu u kom pola planete drka na kim kardasijan.

i stalno se provlaci ta fraza pravi IT strucnjaci. pravi it strucnjaci su verovatno cenjeni u svojim firmama i u svojoj struci i polju specijalizacije, i naivno je ocekivati da ce takvi ljudi doziveti istu kolicinu slave i priznanja medju rajom koja net koristi da popuni onih sat vremena izmedju bele ladje i menjam zenu

disklejmer, istokov rad ne znam i ne pratim, samo iznosim neka zapazanja na osnovu 10 strana napusavanja doticnog

vratio si se pa trazis novu sljaku ? :D

edit : pre nego sto krenes u daljnje razlaganje ili odbranu gorespomenutog, cisto da se ogradim, ne interesuje me diskusija o doticnom ali nisam mogao da propustim dobar penal :D

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

jebiga, teško je vreme :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da ne bude da ga samo pljujemo ovde, na njegovom blogu za razliku od fejs stranice ima i poneki članak stvarno vredan čitanja. Danas sam skrolovao stranicu na fejsu u potrazi za bilo kakvim statusom koji je postavljen ne sa razlogom da se stekne 100, 200, 300 lajkova više, nego da se stvarno skrene pažnja ljudima na neke stvari. Nisam našao nijedan :'(

Link to comment
Share on other sites

Istok je ovde.

ето, ја ово покушавам да објасним Двинију неко време већ...

ко мисли да је ово онај кога прозивамо, треба да проведе још једно 5 година на РУРу да очврсне мало.

оваква кеса професионалног комерционалног измаштаног ега да дође на РУР да се објасни са нама? импонује, да. али не може да импонује толико да заборавимо колико смо ми изнад њега и колико он мисли да је изнад нас. таквог разговора не може да буде ни у теорији.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ono sto je nas (mene) iznerviralo je sto se predstavljate kao predstavnici IT komune (cega vec) umesto kao marketing "menadzeri". Ja bih u stvari rekao kao pametne muljare koje koriste frku i zbrku da zgrnu nesto, ali to je savim ok.

U stvari mene je iznerviralo "lifecoach" kao i debelo koristenje stranih reci, ali to sam samo ja.

Отприлике тај неки рад. Са друге стране, то не оправдава крсташки поход и активно дркање човека, не врши генетске експерименте а ла Менгеле. Поменути то као ''лол нервира ме'' је једно, али смарати неког активно само зато што сматрате да је пајсер, а још вам није ни другар па да се каже да га усмеравате позитивно, то ми је безвезе.

Чак и ако се оде у том смеру, опет постоји скалирање, јебига. Што не прајватујете са Цвијама како лоше утичу својом зиком или шта год... (Цвија је само пример, немојте сад да узмете па да поредите). Имам утисак да смарате лика зато што вам је иритантан као појава, а не зато што је убио петоро деце (јер ако није убио петоро деце, све ово је оверкил - си вот ај дид дер?:) ).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

a čekaj dule, iako se slažem sa tobom manje-više (uvek smo mi bili ta struja!) evo ti recimo sigurno možeš da se poistovetiš sa oatmeal-om i haronom npr.

Jel ti ne bi smarao sad nekoga da uzima redovno Harona (kada bi on bio redovan) i prevodi ga na mađarski (da, u tebe gledam mađaru!) i kači na salama.hu bez tvog potpisa?

Link to comment
Share on other sites

kakis doolio samo da bi kotrirao?

lik je slika i prilika sta poznanstva sa "pravim" ljudima u "eliti" Srbije mogu da nekome donesu. ili obratno - sta onakva "elita" moze da iznedri.

jbte lik napravi fles "igru" koja je totalna nebuloza, tj na nivou klinca od 10 god i zovu ga u medije da prica o tome, a on pun sebe sto je "izneo toliki projekat"... daj bre

profesor na bilo kom faksu, njegovih godina, da onako prica sa Docom... lik je retard.

Link to comment
Share on other sites

a čekaj dule, iako se slažem sa tobom manje-više (uvek smo mi bili ta struja!) evo ti recimo sigurno možeš da se poistovetiš sa oatmeal-om i haronom npr.

Jel ti ne bi smarao sad nekoga da uzima redovno Harona (kada bi on bio redovan) i prevodi ga na mađarski (da, u tebe gledam mađaru!) i kači na salama.hu bez tvog potpisa?

Ili Haron by Nigger?

Link to comment
Share on other sites

Лаки:

Брате, Харон је мој стрип:) Не верујем да бих смарао Мађара јер мислим да нема леба од тога, нашег лика бих смарао, ал не верујем да би наш лик то одрадио. Ал свеједно, то није исто, Харона ја правим и друга ствар је ако ја тог лика тужим, бијем итд.

Бру:

Где ти видиш контрирање? Мислим, нема га. Стварно га нема. Контрирање би било да сам ја написао да је лик до јаја и мица и шта ја знам. Ја се са свим слажем што ви пишете (екстра контрирање брате), само ми је упитан толики ангажман. И ти ми исто ниси одговорио на тај упит већ си набројао неке Истокове особине, да је мазалица, партијаш, менађер, продаја и шта све не. То је све океј, али прочитај поново шта сам ја написао, па ћеш да видиш о чему причам, а то није то што си ти сада образложио.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ili Haron by Nigger?

Pa tu su se lepo objasnili na licinom mestu i sve je ostalo na tome, ali da, da je Istok uzeo da, ne crta, nego c/p harona i menja oblačiće kapiram da bi mu dulio napravio lagano treće oko kitom kroz čelo.

Ne kontriraš duki ali vičeš "stanite!" a ljudi već omastili kolac i pošli [:D]

Edited by Shekk

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...