Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

нешто мислим да је та Маја К. Истоков алт.

Боже господе... ово је слика и прилика жутоговнарског аколита, а текст је накован правом антисрпском хистеријом.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

па брате мили, он је жут. или то да прећутимо? ирелевантно? пише за Политику, јер је шта? добар? паметан? вредан? или жут? заокружи тачан одговор, мој Грујане.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

pa jebem li ga,ne vidim kako u ovom tekstu on bilo kako potpomaze zutu vladavinu,sto naravno ne menja cinjenicu da je zut,mozda su u politici procenili da je stvarno EKSPERT :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

"Политика" се не може препознати. протерали су све који нису АПСОЛУТНО жути. дакле, не само оне који нису били жути (Антонић, Вукадиновић, Лазански, Феђа, Смајловић, ...) чак и жућкастог Жарковића су најурили, човек је доајен српског новинарства (мада се уопште не слажем с њим), јер није био довољно жут као ови сада што пишу, а ишао је дотле да Тадића назива "српским Путином", па ти сад гледај. чак су и професорку Поповић, турболибералног фанатика, проредили толико да ни она ништа готово не пише. Јакшић је постао чак елдепедер, такви само данас опстају на "Политици". али зато на сваког најуреног довели по једног експерта као што је Исток (Тодорић, Бакић, Срђа Поповић, ...).

туга једна.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

@ slika sa policom u kuhinji:

Dajte i onaj link sa pričom od pre par godina kada je neki baja (biznismen ili šta već, možda i neki lifecoach from USA) napisao na twitteru nešto na foru "jao al mi se jede taj i taj fastfood", dok je leteo avionom. KAda je sleteo, na aerodromu ga je sačekao kurir koga su poslali iz tog restorana, koji mu je uručio paket! I to je super reklama bila za taj restoran.

dakle, i ovo je ukrao, doduše malo izmenjena forma al to je to (naravno, sve u dogovoru sa tom kikiriki semenke firmom, kojima je bacio spiku da će im to biti super internet reklama i kako će onda oni biti jako kul u očima mladih, ima da prestignu marbo itd itd...)

EDIT: evo ga link:

http://www.mediabistro.com/alltwitter/twitter-marketing-at-its-best-a-mid-air-flight-earns-man-a-steak-at-the-airport_b12953

Edited by BLACK JESUS IS BLACK
Link to comment
Share on other sites

Nije ukrao, samo to redovno radi :D Pre par meseci mu je stigao paket da l Red Bulla ili tako nekog sranja. Zanimljivo je da sam primetio da samo on ima obicaj to da radi. Sad, pitanje je da li mu se ne daju pare ili lozi firme da je to neka mega viralna kampanja.

Pa i jedno i drugo? :)

Dobro, možda sam preterao sa izrazom "ukrao", ali eto, pozajmio od svojih zapadnih kolega. Što je ok, ali ne menja činjenicu da je jadno.

Link to comment
Share on other sites

e ali ja jebeno ne mogu da verujem koliko jadno izgleda ova fora sa policom i sto je na svakom proizvodu jasno vidljivo ime itd., stvarno nisam skoro osecao ovakvu potrebu da bacim peglu nakon necega sto sam video na internetu, mora da bude ovako specificno izgleda

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ma car toliko lupeta gotovo random, sere mi se. ali toliko mi se sere da će mi guzica eksplodirati, čak potpuno non Kjoot&Crnci related.

U Bolikiti opet isto, ništa nije rekao, apsolutni bla bla, sa najvećom forom ikada, JA, ISTOK, JA SAM TAJ, VERUJTE MI. iako se sprda sa tim, opet ima. obraza da to jebeno napiše, ej!

pozvao bih ga na fer, majke mi

ISTOČNI AE NA FER!

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, tadic kaze da sami pravimo mikro firme, istok da se pokrenemo i pravimo pare mikronisama.

Ovaj tekst je tanak neubedljiv, nije vise lifecoachast kao pre. Dal ga ubismo u pojam/poljuljasmo mu ego.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

па брате мили, он је жут. или то да прећутимо? ирелевантно? пише за Политику, јер је шта? добар? паметан? вредан? или жут? заокружи тачан одговор, мој Грујане.

drale diskreditujes svoju politicku kritiku upotrebom pojmova kao sto je "antisrpski" . nazoves ga lepo kolaboracionistickim govnarom i sve dobro. ja sam inace bio manje vise neutralan dok nisam procitao onaj tvit toma-boris, mislim neutralan, posmatrao sam ga isto kao sto posmatram karleusu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ta geneza se desila mnogo ranije, da citiram sebe s ovog topica pre samo mesec dana:

Ovde dolazimo do problema koji će sve više postajati evidentan u narednih par meseci - ta blog/tvit ekipa se povezala sa likovima poput Matićke i Dulića koji su im s jedne strane omogućili pristup konvencionalnim medijima, gde oni mogu da se predstavljaju kao "Internet guruji", dok sa druge strane očekuju od njih da pred izbore ih ovi zdušno podrže i donesu im veliki broj glasova sa "društvenih mreža". Najveći problem je što im je neko prosuo priču da je Obama tako pobedio 2008. godine, pa sad misle da će i oni na tome da profitiraju, jes, u mesecu Limburgu u zemlji Srbiji to funkcioniše tako. Čak i da funkcioniše, daleko je ovo što oni rade od toga šta su radili ozbiljni timovi poput Obaminog, i šta i dalje rade.

Jedino što sam ja mislio da će oni da idu s Mlađom, ali su očigledno skontali da ovaj neće da pređe cenzus pa nije isplativ...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

друже Звеки, опште је позната чињеница да су "твоји" најисплативији.

а ови усирени курчићи ће да пре одвуку него донесу гласове. ДС је упао у замку ЈУЛа поткрај владавине, са својом "ЈУЛ је кул" кампањом, школски добром, али у ситуацији када је то мантрање само крв на очи народу доводило. не верујем да ће жутократија да прође као ЈУЛ, ипак су они верзија 2.0, али мислим да нема више тог рецепта шаперовске кухиње и ђиласијанског телалења и јес-уи-кен обаманско-истоковског лајфкоучинга који може да придобије нове гласаче.

било како било, огавни малени испрдци, у служби режима, су вазда били извор васколиког гађења нормалних људи и драго ми је што је и у овом случају тако.

едит:

у осталим вестима, друже Зверко, мало сам гледао шта се дешавало на НБгду у последњих годину дана, занимљиво је да НИШТА није изашло у јавност. но то је причица за неку кахвану, Боже здравља, има да седиш до мене.

:*

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

па, будући да је Нбгд највећа (најмногољуднија) и најбогатија општина у земљи, наши проблеми би требало да буду зашто немамо телепорт већ.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

најжешћи су ми ови мишеви из центра, као елита, ово оно, зграде им се распадају и једу их мишеви и бубе, удишу чађ и дим, немају где да паркирају, греју се на дрва угаљ к'о у средњем веку, нема зеленог дрвета да изведу децу, кучећа говна на све стране...

едит:

:tf:

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...