Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

Drale lupio approval.

:*

hvala na konstruktivnom postu, ja procitah :)

jebote,covek je jos 2007. citirao Djindjica,bojim se da Drasko nece preziveti sutrasnji dan :)))))))))

:))))))))))))))))

жалосно је што смо почели да живимо у времену када сеоске луде почињу да воде државу. под сеоским лудама подразумевам све ове "јавне личности" са бескрајно смешним титулама, као што је "друштвени хроничар", "старлета", "учесник Великог брата" и сл.

карактеристике које Исток испољава би му довеле склекове на великом одмору у целој основној или средњој школи, а сад пише за "Политику".

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Vrlo lep tekst Syndrom i vrlo lepo sumiranje Istokovog puta ka zvezdama.

Razmisljao sam nesto, ako vec oni drndaju te twittere, fbove i ostale social mreze ajde i mi da napravimo feljton o celom ovom problemu(da rasturimo bandu) i da ga rasirimo kao kugu.

Pa znamo i mi da kliknemo like i share, mora da udarimo na njih sa njihovim oruzjem!

Edited by De1
Link to comment
Share on other sites

pae

mada, raskrinkavanje ovakvih careva ne ide tako lako jer se obraćaš publici sa opsegom koncentracije poslovične zlatne ribice.

btw, meni samo smeta paralela sa đokovićem. đoković je definitivno (kvantifikablino :D) najbolji na svetu u nečemu jebeno teškom i kompetitivnom. istok je možda najbolji u srbiji u kopiranju jeftine demagogije sa zapada.

Link to comment
Share on other sites

Vrlo lep tekst Syndrom i vrlo lepo sumiranje Istokovog puta ka zvezdama.

Razmisljao sam nesto, ako vec oni drndaju te twittere, fbove i ostale social mreze ajde i mi da napravimo feljton o celom ovom problemu(da rasturimo bandu) i da ga rasirimo kao kugu.

Pa znamo i mi da kliknemo like i share, mora da udarimo na njih sa njihovim oruzjem!

znaš da ga napraviš u formi kakvu konzumira naša sub-kultura, ne verujem da bi uspeli da prevedemo u forku kakvu široke narodne mase gutaju

edit

ulete Ivan dok sam čitao wot

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Prochitah ceo tekst, u principu je sve na mestu.

Jedino shto me brine je pesimistichki ton - lichno sam ubedjen da Srbija nije izgubljena shto se tiche profesionalizma, imam veoma dobar primer u vidu moje firme gde ljudi rade bolje nego u mnogim "razvijenijim" drzavama.

Ono shto vidim kao veliki problem je to shto nashi ljudi vole da prichaju o svetu gledajuci na njega iz perspektive svoje zemlje (chak i ljudi iz BG-a imaju tu malo "zablju perspektivu"), shto nas chini jednostavno smeshnim u ochima onih koji su imali prilike da se upoznaju sa ostatkom nashe planete. Nemojte pogreshno da me razumete, nashi ljudi imaju u nekim stvarima zaista odlichne stavove koji su toliko ispred mnogih u svetu, ali u nekim stvarima smo toliko zatucani (i ne samo ovaj nivo koji vidimo u Istokovim sledbenicima), da je to neverovatno.

Shto je najgore u svemu, iako stalno kritikujemo Zapad za to shto radi sa nama odvajkada, svejedno se orjentishemo na njih i njihove sisteme vrednosti.

Kao chovek koji je proshao deo puta koji je i Istok proshao, mogu da kazem da mu ne zavidim. Ne znam shta bi bilo samnom da sam ostao - da li bih postao Istok ili Syndrom?!? Moj posao je takav da chesto imam priliku da dajem intervjue na TV-u i na netu, ponekad kada slusham/chitam svoje stare intervjue uradim pet puta facepalm kakve sam gluposti tada prichao iz danashnje perspektive... Znam samo jedno - sa 36 godina ne gajim iluzije da sam sve uvek radio kako treba, da ce me ljudi uvazavati za to shto radim i da cu moci samo svojim rukama da odradim ono o chemu mashtam. Takodje nemam iluziju da sam uvek u pravu, kao shto sam imao sa 25 godina...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ali ti pričaš o svom radu, koji ima neki proizvod, bio on dobar ili loš u tvojm ili očima korisnika

ovaj čovek hvata maglu i prodaje je drugima, velika je razlika

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dajte coveku klinke!

ovo za zapetu i zarez, pa da je neko normalniji ispisao bih mu wot u odgovor. ovej zasluzuje samo naduvavanje kurcem svaki put kad nesto napise. (eh sto nema opcije za minus na twitteru ;))

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

pre par dana sam prvi put cuo za Istoka i to u pozitivnom kontekstu iako niko od osoba iz okruzenja nije tacno umeo da mi objasni cim se on zapravo bavi. Dodjem ovde i ukucam istok i nadjem ovaj topic pa i dalje ne mogu da skapiram cime se lik bavi. Jel bi bio neko ljubazan da mi objasni po cemu je ovaj lik "poznat" ili je to i dalje enigma? Jer ovi tvotovi su mi uzas

~~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...