Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pa da

veci su debili klinci kojima je zanimljivije sedeti uz komp.

verovatno bi i mi da smo imali ono sto danasnji klinci imaju, svaka porodica ima komp i internet i svakako im je zanimljivije da sede u toplom i igraju se u multiju sa drugarima iz skole nego da se znoje i igraju na snegu.

ne znam, ali kapiram da bi tako i mi... drugacija su vremena

Link to comment
Share on other sites

kad smo kod snega, nije mi nesto jasno.

Mi u bgd smo mazeni i pazeni i toplo nam je i greju nas i imamo struje. Cemu bre onda tolko kuknjave, samo kukaju svi na sneg? I to kukaju ljudi koji imaju grajnje, struju...ne mogu da voze 1 km do radnje buhuuhuhuh. Gledam ortakove dogodovstine iz NL, klizanje, sankanje, rejvovi na ledu po evropi i svetu, ljudi uzivaju.

Sad sam bio napolju sa klincem, sankali se, uzivali grudvali, napolju je jebeni raj. NIKOG napolju. jedna baba sa detetom samo na igralistu za sankanje. 1 dete?? Svi su zaboli decu na gajbe da gledaju jebene otaku-san debilizme i posle kukaju.

Stvarno nekad imam utisak da smo totalni debili :)

Napolju je, da ponovim, raj.

Gde da potpisem?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa valjda ljudi imaju pravo da kukaju za ono što im ne odgovara? :) plus kukamo više nego što zaista kao sad, sedimo u ćošku sobe i plačemo zato što je sneg :) išao sam ja juče po najvećem snegu peške od crvenog krsta do poštanske i nazad, ali prosto, više bih voleo da je po lepom vremenu :)

Link to comment
Share on other sites

Jedini plus ovakvog vremena je sto mozes da regulises temperaturu kako se tebi svidja, jer recimo leti kad idem negde, moram da ponesem par majici sa sobom, cisto ako sednem/naslonim se negde, jer se oznojim u momentu. [:D]

Ovaj minus je meni milina, cim se malo zagrejem, skinem kapu par minuta i to je to :)

Link to comment
Share on other sites

+1 na ovo što kažu igor i alfa, totalno smo zaboravili da uživamo u zimi. baš mi malopre ortak priča da je šetao peške po košutnjaku, uhvatio sam sebe kako ga pitam zašto je to radio, užas

samo bih dodao da je dvorište moje zgrade ovih dana bilo puno klinaca, tako da je igor promašio ili vreme ili mesto. mada, s druge strane, prekjuče sam išao kod ćaleta u blok 45, i smorio sam se kad sam video neugažen sneg između solitera, al makar je brdašce imalo klize.

nikad se u zivotu nisam ovako smrzao, od faksa do stana 3 minuta peske....jebote bog

zajebavaš? uspeo si da se smrzneš za tri minuta? pa toliko bi izdržao da se go valjaš u snegu, jebo ga ti

Link to comment
Share on other sites

зима цар!

извео бих малишане да су само мало већи, а старији је нешто ровит, кењкав, имао је неку благу температурицу пре неки дан. еххх...

једва чекам да са њима правим Снешка, нешто ми се чини да ће и наредне зиме да буду овакве.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ja sam se smorio kada sam ispred osnovne škole na terenu video neugažen sneg, tu je, barem kada sam ja bio klinac, uvek bilo prepuno zimi, nisi mogao da stigneš na red da igraš fudbal.Pa smo čak i igrali jedni protiv drugih za teren!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Ista situacija i u sidu, gde god se okrenem neugazen sneg. Prosto mi neverovatno da klincima nije zanimljivo da se zezaju po snegu.

Ja i burazer smo jutros ocistili sneg sa staze i kad smo zavrsili poceli se rvati po snegu i musati :D

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Ја као велики зимомрзац морам да се сложим са Игором, људи баш превише кукају, поготово у Бг, треба изаћи и уживати у овом времену :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...