Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pre par dana idem kuci, pola 1 ujutro, kapu sam do nosa navukao, hulibratori idu piju pivo iz limenke

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ja sam se smorio kada sam ispred osnovne škole na terenu video neugažen sneg, tu je, barem kada sam ja bio klinac, uvek bilo prepuno zimi, nisi mogao da stigneš na red da igraš fudbal.Pa smo čak i igrali jedni protiv drugih za teren!

jbg aco,svasta se promeni za godinu dana :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

gledao sam seriju direktno sa nekog toshibinog portabl hard diska i slucajno se otkacio u sred gledanja...kada sam hteo da ga prikacim opet nije ga prepoznavao i bagovao je, a onda ga posle nekog vremena prepozna kao 'F: local storage' ili slicno i trazi da bude formatiran pre upotrebe....wat do :(

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ја не знам шта да радим, имам фул снег (значи цео овогодишњи) на ауту, а и око њега, а у следећи понедељак бих морао да га покренем, јер треба дидем негде. Немам лопату, могао бих да пазарим, али имају оне пластичне, а та ће да се поломи о снег који блеји десет дана постојано. Неки савети? Могу да пробам да шутирам снег мартинкама или тако нешто, али пет минута тога је једнако недељи дана нордијског скијања...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

У јеботе, ја сам мислио да је то са улубљивањем крова мит:(

Ништа сутра фрст тинг ин д морнинг скидање са крова!

Јебем му миша, да сам знао да може да се улуби кров, па ја бих сваки дан скидо помало, овако ме мрзело јер нисам нигде ишао... Како бре да се улуби кров, није то тона снега, а и онако је фино распоређен, надам се да су моменти силе на страни мог крова!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Имај на уму да ће и вечерас и сутра падати : ) можда одлагање није добро решење.

Па де ћу сад, не види се ништа, а и морам прво да пазарим лопату... Нисам знао да може лол, мислим, пола аутомобила је у истом фазону ко и мој, ја реко то океј, само да га палим повремено:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ја не знам шта да радим, имам фул снег (значи цео овогодишњи) на ауту, а и око њега, а у следећи понедељак бих морао да га покренем, јер треба дидем негде. Немам лопату, могао бих да пазарим, али имају оне пластичне, а та ће да се поломи о снег који блеји десет дана постојано. Неки савети? Могу да пробам да шутирам снег мартинкама или тако нешто, али пет минута тога је једнако недељи дана нордијског скијања...

buraz rastopi so u vrucoj vodi i poli kola, sta znam

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

isto, skroz je veselo.

Mnogo je gore sto mi se nekim cudnoim strujanjima zraka, sa desne strane brzo topio sneg neki dan i onda naglo smrzao, pa mi je deo pod pola cm ledenim oklopom. Razvbiti se ne moze, a ulazi u gepek, nesto ce mi izlomiti :)

Inace neka moja logika je ako ce biti mnoooogo ladno bolje ostaviti sneg na kolima, izolacija jelte.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Па не, палио сам, само нисам чистио, оно, седнем и слушам зику дес минута док ради мотор и то је то, мало дрндам гас и ето. Али за снег сам просто направио један јаоминг:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja nisam palio kola :(( znam, debil sam, ali potpuno sam zaboravio, tako da je poz :(

proteklijeh zima jesam, a sad kad je najveći minus, ne.

što se snega tiče, neće ništa biti krovu, ne mislim da će se ulubiti. A za čišćenje, najbolje je da prvo "guraš" sneg sa krova pomalo, nemoj odma' do samog krova da ga ne bi oštetio, pa kad izguraš tu najveću količinu, ono ostalo možeš recimo metlom da "pometeš" sa kola. Ja tako radim. A za guranjem koristim onaj, otkud znam kako se to zove, kao drveni pravougaonik zakucan za dršku :)

Inače, jedina gotivna stvar kod ovog snega (ili ajde, jedna od retkih) jeste što sneg ujedini komšiluk, kao ono za vreme bombardovanja, i to je jedna od retkih situacija tog tipa (bombardovanje, kad napada sneg, kad komšiji dođu drva za ogrev, to je otprilike to). I ja dolazim kući sad, vidim komšija čisti sneg ispred kuće, izađem i ja da čistim ispred svoje, tu malo zezanje, ovo ono, onda izađe i treći komšija, pa četvrti, uskoro nas 7-8 čistimo ispred svojih ulaza, pa deveti komšija dolazi kolima pa ne može da se uparkira pa ga guramo, pa onda se pojavljuje žena jednog komšije sa sokovima, pa posle nekog vremena druga sa kuvanim vinom, onda baba donosi pitu ... show :) i tako uz zezanje i piće i klopu, rasčistimo dobar deo ulice.

Naravno izađu i lokalni klinci da se bacaju po snegu, a najbolje im je kad ulete kod mene u dvorište gde smo mi zapravo bacali sneg sa trotoara i ima ga bukvalno dva metra onako na gomili pa skaču u njega :)

Sad, ne znam koliko je to primenjivo na zgrade stambene ili ulice koje nisu tako male kao moja da se svi poznaju međusobno "od davnina", ali je gotivno :)

Link to comment
Share on other sites

Neka žena danas u autobusu glasno je prokomentarisala (ne)higijenu nekog dede, a ovaj joj reče da ''bolje i da smrdi, nego da se kupa na ovu zimu'' :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Лаки, можда није ћао с колима, ја сам недељу дана искулирао, исто ко и ти и онда се сетио, сјурио се доле и заверглао је секунд и по и упалио најнормалније.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...