Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

aj ne seri fatso. nisam na strani pobednika, vec sam na strani logike. to sto je dvini rekao je teski idiotluk

sad se pravis ili glup ili naivan, ali sam ja uvek prvi koji isproziva dvinija za takve gluposti, seti se samo kako je topik sa zastavama poceo. on je odvalio, ja ispravio

posle je tek dosao guzuki marmikami

Није битно да ли си први, битан је концепт. Ти облећеш и боцкаш са десеторо људи око себе, то што си први почео, то нема никакве везе са концептом твог троловања. Не видим да остали раде то што ти радиш.

Двини:

Па, под један, тај небески трип је метафоричан превасходно. Под два, и када није, то је исто као кад неки католик трипује да је папа божји изасланик или шта већ или што су Јевреји изабрани народ или шта год монотеистички и национално оријентисано.

Под три, за Србе то има дозу специфичности јер су стално гинули у фазону ''ја идем да гинем, а ви што нећете, вама на част'' и природно је да се из тога изроди тај фазон. Погледај трип ликова у косовском боју. Да нису имали тај трип, не би нико отишо да се бије. Пре него што уђеш у ''није ни требало да се бију'' фазон, морам да кажем да уопште не анализирам ваљаност тог потеза, него да ако се већ бију, остаје им једино божанска валидација јер ће да најебу страшно у том фајту. Као и у осталим фајтовима у којима су били.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

u brate kako je kad te ne voli ako nas voli :)

Опет ћу рећи, то је валидна рационализација. Ако ти радиш нешто за шта сматраш да је добро, а гинеш ко стока, остаје ти трип да си заправо мученик. Јел тако?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pišem neku API biblioteku na poslu već nedelju i nešto, al nisam imao na čemu da probam pošto nas hardver malo zeza. A non stop se zentam da mi ništa neće raditi kako sam zamislio pošto je koncept rada malo zaguljen (tj logičan je ali ima dosta mogućnosti za koske koje nisu lake za debagovanje). I posle milion "optičkih" provera i crtkanja na papiru, stisnem muda, sastavim neki softverski test i pustim, kad ono šljaka iz prve ko što je zamišljeno jaoj \o/

Cool stories brah, sad mogu mirno da zablejim ispred kompijutera znajući da me čeka uspešna karijera embedded softverskog inženjera idemo!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam 3 nedelje sam sljakao na nekom projektu, posto je glavni guru u Australiji i danas sam sve zavrsio i gazda mi rece "Pobrinucu se da ti buducnost bude dojaja!". Ceka me svetla buducnost softver inzinjera!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

@Chickenita...

za lepinje, grujo, pa sveze su brate.....pola sata od kad zagreju :))

naplacuju od priloga maltene sve, samo pavlaka kecap kupus i tartar sos su besplatni...

ne znam za vas, al ja se barem jednom nedeljno najedem krilaca, stvarno su dobra... (da, jos nisam probao u tom wing kingu sto je ivan pricao...) a i ostala jela su dobra...

i + su mi na ~2min. od stana :)

Link to comment
Share on other sites

Је л' зна неко где су отприлике најмање гужве за оне нове повластице?

Moja keva je bila u Beogradjanki i izvadila. Nisam je bas slusao dok je pricala, ali mislim da nije cekala dugo. Inace ima 36 saltera, i navodno svi rade, tako da ne bi trebalo da bude guzve.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...