Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Rešio ja kao da ipak dodjem u Beograd i zajebem više zajebanciju, jer bi posle irske žurke, stigao vikend i onda bi opet tako u nedogled odlagao obaveze i zamlaćivao se po Jagodini. Al ne leži vraže, zaboravio sam fakat da mi je ovde moja kompa, i da je na njemu skajrim zarazni koji nisam igrao 3 nedelje dok sam bio u Jagodni, tako da opet ništa od normalnog učenja :D

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro dragi Beograđani a i vi koji to niste.

Zadovoljstvo mi je da vas obavestim da su ulice prvog prioriteta totalno očišćene, naše ekipe su vredno celu noć radile bez prestanka. Trenutno su prioritet ulice kojima saobraća Javni gradski prevoz. Takođe mi je izuzezno drago da nas po prvi put od kako postoji JKP Putevi Srbije sneg NIJE iznenadio.

Pozdrav do sledećeg javljanja.

Link to comment
Share on other sites

sta je ovo sneg u sahari, srbiji, a u svici snega nije bilo osom na planinama konstantno 5-10 stepeni.

i da, drago mi je!

sneg u gradu je white, wet and useless! jedino gde je sneg ok to je na planinama

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Uvek se pitam kako nastane sranje na ovom obrenovačkom putu novom, kad je put prav, i ono, dešava se svake godine.

evo jutros se vozim, neki baja razlupao nestle skodu neku sam sa sobom, izgleda da se vrteo par puta pa zavalio bankinu.

Link to comment
Share on other sites

potreban mi je drugar sa pay-palom :(

hoću da kupim wordpress temu, al ide samo preko pejpala

imam pare na visi internet, pa neku razmenu da izvršimo :D

kupi svojom kreditnom karticom samo stavi slovenia

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Da l' ovde ili u topik tuge..., sinoc mi je bankomat izbacio zguzvan novac i povukao ih pre nego sto sam uspeo u dve sek da ga izvadim. :/.

1. Transakcija mije stornirana

2. Pare nisu fizicki pronadjene u bankomatu

3. Racun blokiran posle ulozene reklamacije do resenja

4. Neko zivi danas sa mojih 100e

:/

Link to comment
Share on other sites

na konto price sa bankomatom...u vrscu je pre mesec dana na bankomatu meridijan banke koja nema kameru "neko" stavio plastican deo koji sprecava novac da izadje...ljudi dolazili pokusavali da podignu novac, racuni im se ispraznili a novac ne izlazi, kako bi se udaljili od bankomata taj neko bi dolazio vadio taj dodatak bankomatu i pokupio novac...sve se desevalo za vreme vikenda... u ponedeljak je bilo ludilo ispred banke, preko 40 njih je ostalo bez kesa :C

edit:

u stvari mislim da je agro banka ipak u pitanju

Edited by shoosh

fml

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...