Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

glupi vitja je glup..

brate sta fali toj srbohrvatskoj akciji ? Jel treba da se mrzimo medjusobno zauvek jebote...

SA8Vt.jpg

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Covek je profesor na mom faksu, nikad cuo za njega.

U svakom slucaju, ovde sam sa Pesmom. Nema razloga da ova netrpeljivost traje doveka. U najgorem slucaju, neka budemo najveci svetski sportski protivnici, ali iskljucivo u sportskom duhu. U najboljem, opet postanemo jedna drzava, pa ce se za oba naroda otvoriti mnoga vrata kako u Evropi, tako i u svetu. Ali ovo vec postaje prica za UPT.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

U najboljem, opet postanemo jedna drzava, pa ce se za oba naroda otvoriti mnoga vrata kako u Evropi, tako i u svetu.

leško, gotivim te ali LOL

ponovo u državu s hrvatima zato što su prethodna dva pokušaja tako sjajno prošla?

Link to comment
Share on other sites

To ne važi ovde, spajanje sa Hrvatskom u zajedničku državu je jedna od najvećih grešaka srpske istorije.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

leško, gotivim te ali LOL

ponovo u državu s hrvatima zato što su prethodna dva pokušaja tako sjajno prošla?

zar zaista mislis da je ovako bolje? Ili da ce biti bolje?

Shvati ovo kao retoricko pitanje, jer nisam ja strucan da vodim diskusiju o politici, a ne bih da pricam o nekim stvarima o kojima ne znam dovoljno.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa bolje je bez njih. nisam za netrpeljivost, niti sukobe, ali treba biti nacisto sa tim da nismo kompatibilni.

Ovo je politicki korektno receno.

A u stvarnosti ko ih jebe. Kad budu nase firme kod njih kao njihove kod nas, kad u sred zagreba bude plakat "srbijanske planine, tako lijepe" onda smo kul

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

zar zaista mislis da je ovako bolje? Ili da ce biti bolje?

pazi, ne kažem ja da je dobro ovo što se dešava ovih dana u vezi sa rukometom, ali to je problem koji se dugoročno može rešiti samo ako hrvate posmatramo u najmanju ruku kao i sve druge susedne narode. eto ti primer mađara, i oni su činili neopisiva zverstva u drugom svetskom ratu, pa im niko ne lupa kola kad dođu jer nam mediji ne guraju ideju o bratstvu i jedinstu s mađarskom niz grla.

Link to comment
Share on other sites

glupi vitja je glup..

brate sta fali toj srbohrvatskoj akciji ? Jel treba da se mrzimo medjusobno zauvek jebote...

ушли Бугари у Софију!

:tf:

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

JAO podesti me Vića sad šta sam video večeras, a nisam slikao :(

silazim ja niz stepenice, ono na komšijinim vratima zalepljen papir na kome piše:

"Javi mi se ljubavi moja,

Molim te!!!

Zauvek tvoja i jedina,

Ana."

a recimo pola sata pre toga smo čuli kako neko lupa na vrata, nisam izlazio da gledam šta se dešava, al mi je posle bilo jasno - ona je jadna lupala na vrata, kad je skontala da lik ne otvara, uzela papir i olovku i napisala ovo :(

micaaaaaaaaaaa aww

odoh još malo na internete pa ću da zaspim na svom omiljenom Dormeo® dupeku!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...