Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

Robokap i betmen strip se analizirao na x strana i nije se došlo do zaključka koliko se sećam :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

necu da komentarisem ostalo, ali mislim da je i vama koji trazite objasnjenje od laga 'zasto komoneri ne razumeju dolana' potpuno jasno zasto je to tako, ako 'komonerima' smatramo ljude koji su znatno manje provodili vreme na internetu prvenstveno...godine na internetu, godine gledanja svakakvih klipova, citanja svakakvih gluposti, svakakvih fora, svakakvih viceva, svakakvih misljenja, godine provedene u nekom okruzenju kao sto je, ajde, rur ili 4chan, nije ni bitno, su poprilicno izoblicile vas smisao za humor npr., a i jos dosta stvari...

mislim, objasnite cak i rur bilo kome van njega

  • Upvote (+1) 2

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

upravo i ajd u kurac vishe. ja sam se zajebao shto sam uopshte ulazio u diskusije o dolanu back when je postojala diskusija, a to sam radio zato shto jako volim strip i imam potrebu da ga branim, kao shto imam potrebu da branim bilo drugo shto jako volim (tehno, industrial, coh, kvejk itd), a ne zato shto... pa ne znam ni sam, vidim da su ljudi svakako shvatili, a mnogi su i primili sve jako lichno.

iam ja drugara chije fore me chesto prelecu jer zhive u drugom svetu pa se ne osecam gluplje zbog toga jebo oko

  • Downvote (-1) 3

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Малени, а да стварно одеш мало да се истресеш по Истоку, да видиш да је РУР и даље РУР?

;)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

daaa tooo mi treba i onda ce opet sve biti kao po starom :DDD

sad mogu da ti dam i +.

RUR je ipak drugačiji, ali isti. nema te neko vreme, pa zaboraviš da je RUR drugačiji najmanje koliko i ti, i da mu se zato stalno vraćaš.

:*

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...