Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

sjajan :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

laže, daj neki napredni dolan strip koji nije smešan običnim komonerima!

ja sam doshao, postovo ga i rekao da je dobar jer ga nikada nece unishtiti jer ga komoneri ne razumeju

jel to proshlo skoro pola godine da su svi oni koji se komonerima osecaju i dalje uvredjeni? ovaj rur je nekad bio dobro mesto

  • Downvote (-1) 1

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

shto je najgore stvar je veoma jednostavna - ako vodish zhivot na dva razlichita nachina imacesh razlichite percepcije na svet, samim tim i razlichit smisao za humor, filozofiju, nachin na koji ubijash vreme itd. ako sedish za kompom ceo dan, naravno da cesh neke stvari drugachije dozhivljavati nego komoner koji se uloguje malo na fejs da vidi shta ima, ili najgori komoner koji ni ne ide na net. ja provodim puno vremena na netu i smeshan mi je dolan (kao i dobrom delu 4chana na koji toliko drkate pishice ovde na ruru) i sasvim mi je razumljivo da komonerima nije smeshan, a da jeste smeshna njegova nova inkarnacija koja je jednostavno samo retardirana.

naravno, da je ovo stari rur, postojao bi filter za retose poput doce, ali poshto je ovo sada mesto gde ti nestane post ako je napisan velikim slovima, a glavne teme su "shta radite" i "ovde u beogradu mi je bash teshko" predvidjam mu istu buducnost kao i hns forumu

  • Upvote (+1) 5
  • Downvote (-1) 9

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

laže, je l' ti je baš problem što je dolan postao smešan i širem krugu ljudi koji nisu tako posebni i ispred svog vremena kao ti?

to jest, dolan je uvek bio smešan dobrom delu rura čim se pojavio, ali taj dobar deo rura je oduvek smatrao da je dolan samo retardiran strip i da baš u tome leži njegov humor, a ja bih želeo da mi objasniš šta to dolan nosi sa sobom što "nije smešno komonerima". stvarno bih želeo da mi objasniš, bez trola.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

jel ti to mislish na ono kada sam video da chovek prodaje neshto shto sam mu dao na poklon? ako da - vidi se da si neobrazovano govance bez osecaja za pristojnost

A i sta cemo sa nama kojima je dolan meh u najboljem slucaju, a sigurno smo vise proveli na internetsima od laga i bliskih mu kul drugara.

nadji mi gde sam napisao da se dolan mora svideti ljudima koji provode mnogo vremena na internetu

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...